Підсумки конкурсів

2018-2019 навч. рік

Дата проведенння            Місце, участь                                                                                                                                  Учасник                                                                                                                                                                                                                   Вчитель                                                                                                             Назва конкурсу
07.05.2019 

Диплом І ступеня – 22 учні;
Диплом ІІ ступеня – 15 учнів;
Диплом ІІІ ступеня – 14 учнів;
Сертифікат учасника – 10 учнів.

61 учень 4-А, 5-А, 5-Б, 11-А класів  Малишева Т.А.  Всеукраїнський конкурс «3D: Думай, Дій, збережи Довкілля» 
07.05.2019

Диплом І ступеня – 37 учнів;
Диплом ІІ ступеня – 9 учнів;
Диплом ІІІ ступеня – 2 учні;
Сертифікат учасника – 12 учнів

60 учнів 4-А, 5-А,5-Б                   Малишева Т.А.    Всеукраїнський конкурс «Light is Fun»
24.04.2019

ІІІ місце

    Метка Дарья, 5-А; Ігітян Анаіт, 5-А; Кураускас Юлія, 5-А; Трифонова Вероніка, 5-А; Задорожна Антоніна, 5-А; Жура Назар, 5-Б

 Урдюк Н.В. Фестиваль юніорської ліги з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
05.04.2019

ІІІ місце

Ковалюк Лев, Ларiонова Ольга, 4-А Охапкiна Л.Г. Інтелектуально-природнича гра "Я дослiджую свiт"
05.03.2019

ІІІ місце

Макеєву Катерину, 9-Б; Сайко Аріну, 9-А; Білко Анну, 9-А; Колосову Вероніку, 9-А; Санжару Валерію, 9-А; Репенько Анну, 11-Б Урдюк Н.В. Міський конкурс екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім» 
02.05.2019

учасник

Шулякова Валерія, 7-А Шайхова Л.Г. Міський етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач - 2019"
25.02.2019

І місце

команда Яковенко Р.А., Левченко Н.Л., Головня М.Г. Міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя"
03.02.2019

ІІІ місце

Шевченко Катерина, 11-А Кучеренко О.К. Міський етап Всеукраїнського конкурсу "Вчимося досліджувати та охороняти природу"
01.11-30.11.2018 https://padlet.com/School_9/wf6332ggknji https://padlet.com/School_9/wf6332ggknji
https://padlet.com/School_9/wf6332ggknji  Олімпіс 2018
 12.12.2018

 

Срібний сертифікат:  

Бронзовий сертифікат:

 66 учнів

Возіян Аміна, 4-А; Кураускас Юлія, 5-А

Ларіонова Ольга, 4-А; Трифонова Вероніка, 5-А

Кузьменок О. М.

Волошко С. О.

Трищук М. В.

Дев'ятий Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч" 
07.12.2018

-

ІІІ місце

-

Шулякова Валерія, 7-А

Козарь Єлизавеьа, 9-Б

Колективна робота 11-А

Лепетенко Н.В.

Гречанюк І.В.

Лепетенко Н.В.

Міський конкурс Новорічних композицій
30.11.2018     Головня М.Г. Міські змагання з кульової стрільби (учні 10-11 класів)
29.11.2018 

 Диплом І ступеня 

Кураускас Юлія, Різак Марія, 5-А

Чаус Катерина, 8-Б

Сайко Аріна, Швабовська Маріна, Карабило Дар'я, 9-А. 

Сайко А. А.   ІІІ Міжнародна гра зі світової літератури "Sunflower-2018"

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Середа Владислава, 5-А

Омельяненко Алєся, Пономарьова Єва, 6-А

Абдулаєва Таїса, 7-Б

Півненко Софія, 7-А

Біляєва Варвара, 9-А

Макеєва Катерина, 9-Б.

29.11.2018       Природничий конкурс “Колосок”
22.11.2018

І місце

ІІ місце

 

 

ІІІ місце

Юха Єлизавета, Касаткіна Каміла, 3-А

Рудь Валерія, Пугач Анастасія, 4-А

Соловйова Олександра, 5-А

Шулякова Валерія, 7-А

Возіян Аміна, 4-А

Дрига С.М.

Охапкіна Л.Г.

Єрастова Л.Б., Шахрай В.І.

Хрієнко А.В.

Охапкіна Л.Г.

ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика
15.11.2018       "Геліантус"
14.11.2018 Сертифікати учасників  15 учнів Трищук М. В., Волошко С. О., Велика Н. В. Восьмий Всеукраїнський конкурс з німецької мови "Орлятко"
11.11-13.11.2018       Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності „Бобер”
13.11.2018

ІІ місце

Команда "Запальничка" (старша вікова категорія)

Гаврищук Н.В.

Міський чемпіонат з інтелектуальної гри "Брейн-ринг"
10.11.2018

ІІ місце

Соловйова Олександра

Єрастову Л.Б., Шахрай В.І.

ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
26.10.2018

ІІІ місце

Команда (5-10 класів, 12 учнів)

Яковенко Р.А., Левченко Н.Л,   Головня М.Г.

Міський фізкультурно – оздоровчий патріотичний фестиваль школярів «Нащадки козацької слави»
10.2018

ІІ місце

Малишев Олексій, 11-А

Лепетенко Н.В.

Конкурс витинанок в рамках акції "Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій"
25.10.2018

ІІІ місце

Команда "Запальничка" (старша вікова категорія)

Гаврищук Н.В.

Міський чемпіонат з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
29.09 - 17.10.2018

ІІ місце

Команда учнів 5-6 класів

  Міські змагання з міні-футболу
12.10.2018

ІІ місце

Криндач Анастасія, 11-А, Бондаренко Вікторія, 10-А, Томаз Даніл, 10-А, Іванов Максим, 11-Б. 

Гаврищук Н.В. Міський фестивал "Козацької слави"
09.10.2018

ІІ місце

Команда "Запальничка" (старша вікова категорія)

Гаврищук Н.В. Брейн-ринг для учнів 10-11 класів на тему Європейського Союзу
9.10.2018       Міський турнір знавців хімії
02.10.2018

ІІІ місце

Карабило Дар'я, 9-А, Біляєва Варвара, 9-А, Кушніренко Денис, 9-А, Дончик Олександра, 8-А, Теличко Аміна,8-Б.

  Всеукраїнського турніру юних географів

08-09.09.2018

(м. Кропивницький)

15.09.2018

(м. Кременчук)
 І тур

І, ІІ тур

І, ІІ тур

І, ІІ тур

І, ІІ тур

І, ІІ, ІІІ тур

Процюк Карина, 10-А

Томаз Даніла, 10-А

Чернишова Олександра, 10-А

Латашенко Анатолій, 10-А

Носова Дарія, 10-А

Пашаєва Анастасія, 10-А 

Кузьменок О. М.

Громова С. А. 
 Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)