Мониторинг результатов ІІ этапа (городского) Всеукраинских ученических олимпиад 

   2013 - 2014 н.р.  2014 - 2015 н.р.   2015-2016 н.р. 2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2018-2019 н.р.
 Предмети  І місце  ІІ місце ІІІ місце   І місце  ІІ місце  ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце
 українська мова і література  -  1  -  - 1 - 2 2 - - -  -  -  -  -  -
 математика  1  - 2  - 1 2  -  -  1  -  -  -
 астрономія  -  - 3  -  - 2  -  - 1       1      
 хімія  -  - 2 3 1 3  - 5 1  -
 фізика  1  - 2  - 1 1    -  -  - 1  -  -  1
 англійська мова  -  - 2 2 3  1  2
 іспанська мова  2  2 3  - 3  3  5  6 3  2  1
німецька мова - - - - - - - - - - - - 1 - -
 російська мова та література  3  4 6  2  1 1 2  2 2 2  2
 інформаційні технології  -  - 2  -  -  1  -  -  - 1  -      
 географія  - 2  -  1 1  -          
 біологія  -  -  3 4  - 4 - - -  - 3  -  2
 історія  -  1 1  -  1  -  -  - -  -
правознавство - 1 2 - - -  -  1  3  - -  -  -
екологія  -  - 1 1  - 1  -  1 -
трудове навчання - - - - - - - 1 -  1  -  1
економіка - - - - - - - - 1                  
всього 7 14 33 2 12 20  5  16  26 8 15 33
11  6 18 5 10 14
загальна кількість місць 54 34 47 56 35  29

  2018-2019 навчальний рік

 Результат Дата  Предмет

Кількість

учнів

П.І. учня-переможця Клас  ПІП учителя
 ІІ місце 03.11 Українська мова та література 3 Чаус Катерина   8-Б Хрієнко А.В. 
  ІІІ місце 04.11 Фізика 6 Клаупік Тимофій  7-А  Дубовська В.М.
І місце 10.11  Екологія  3  Криндач Анастасія  11-А  Кучеренко О.К. 
ІІ місце 17.11  Російська мова  та література     Кушніренко Денис  9-А  Кримченко Т.Г.
ІІ місце Маляр Дар'я  10-А Шуплєцова Ю.В
ІІІ місце  Гвінсадзе Анжеліка 10-А
ІІІ місце Волошко Ілля  11-А Сайко А.А 
ІІ місце 17.11 Математика 10  Дончик Олександра  8-А Гончаренко І.О.
ІІІ місце Карандашов Артем 8-А
ІІІ місце Корнієць Олександр 9-А Плотнікова Н.О.
І місце  18.11 Німецька мова 1 Іванчук Катерина  8-Б  Велика Н.В. 
ІІІ місце  24.11 Хімія 6   Клаупік Тимофій  7-А  Турбаївська С.І.
ІІІ місце Друзенко Марина  11-А
ІІІ місце 01.12 Біологія  15  Швабовська Марина  9-А Корнієнко В.М.
ІІІ місце Друзенко Марина  11-А Кучеренко О.К.
 ІІІ місце 02.12 Трудове навчання Кобзарь Єлизавета  9-Б  Гречанюк І.В.
І місце 08.12  Англійська мова 11       Волошко Ілля  11-А  Міщенко О.В. 
І місце Чаус Катерина  8-Б  Самойленко Д.В.
ІІ місце  Теличко Аміна 8-Б Трищук М.В.
ІІ місце Корнієць Олександр  9-А  Харченко Т.Г.
ІІІ місце Теличко Злата  8-Б Трищук М.В.
ІІІ місце Пашаєва Анастасія 10-А Громова С.А.
ІІІ місце Маляр Дар’я  10-А  Кузьменок О.М.
І місце 15.12 Іспанська мова 6      Грабовська Анна   11-А Балуба ОА.   
І місце Соловйова Софія  10-А 
ІІ місце Усманов Ілля  11-А
ІІ місце  Сухомлин Єлизавета 8-А 
ІІІ місце Жовклий Антон  8-А 
ІІІ місце  15.12 Географія  4 Дончик Олександра    8-А Кондратьєва Л.І.