Печать
шаблоны joomla игровой портал
seo портал
астрономия
онлайн кино
спортивный обозреватель
Фильм сумерки
авто новости

 Мониторинг результатов ІІ этапа (городского) Всеукраинских ученических олимпиад 

  2016-2017 н.р. 2017-2018 н.р. 2018-2018 н.р. 2019-2020 н.р.
 Предмети І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце
 українська мова і література - - - - - -  -  1  - - -
 математика 1  3  -  -  -  2
 астрономія  -  - -  -  1 - - -
 хімія 2 5 1 4 - -
 фізика  - -  -  -  - 1 -
 англійська мова 1 8  1 2 4
 іспанська мова 3 6  3  2  2 2 3 4
німецька мова - - - 1 - - - 1 -
 російська мова та література 2 2  2 1 - 2 2
 інформаційні технології  -  1 1 - 1  - - -
 географія  - -  -  1 - -
 біологія  - - - - 3  - 2
 історія  - -  -  - -  -
правознавство 3  - - -  - -
екологія  1 -  -  1 - - -
трудове навчання - - 1  1  1  -
інформатика - - - - - - - - - - - 1
економіка - - 1              - -
всього 8  15  33 11 6 18 5 10 14 7  14 19 
загальна кількість місць 56 35 29 40

  2019-2020 навчальний рік

 Результат Дата  Предмет П.І. учня-переможця Клас  ПІП учителя
ІІІ місце 16.11  Інформатика Карандашов Артем  9-А Свердликівська Г.М. 
ІІІ місце 17.11 
Російська мова  та література Чаус Катерина  9-Б Шуплєцова Ю.В. 
І місце  Біляєва Варвара 10-А  Сайко А.А.
ІІ місце Бандурко Ольга 10-А Сайко А.А.
ІІ місце Маляр Дар'я 11-А Шуплєцова Ю.В.
ІІІ місце Соловйова Софія  11-А   Шуплєцова Ю.В.
ІІ місце 17.11

 Математика

Метка Дар'я  6-А Будило Н.В. 
ІІ місце  Дончик Олександра 9-А  Гончаренко І.О.
ІІ місце Жура Назар 6-Б Дубовська В.М.
ІІІ місце  Зеленьов Влад 6-Б  Дубовська В.М. 
І місце  23.11 Німецька мова Іванчук Катерина  9-Б Велика Н.В. 
ІІ місце  24.11 Хімія Клаупік Тимофій  8-А  Турбаївська С.І. 
ІІІ місце Марченко Діана  9-Б 
І місце 30.11 Трудове навчання Мостова Ангеліна  9-В Гречанюк І.В. 
ІІІ місце Морару Аміна 10-Б Лепетенко Н.В.
ІІ місце 01.12 Біологія Іванчук Катерина   9-Б Кучеренко О.К. 
ІІІ місце Теличко Аміна 9-Б
ІІІ місце Єпіфанова Анастасія 9-Б
ІІІ місце  Біляєва Варвара  10-А Корнієнко В.М. 
І місце 07.12  Англійська мова Єпіфанова Анастасія   9-Б Трищук М.В. 
І місце  Теличко Аміна  9-Б Трищук М.В.  
ІІ місце Іванчук Катерина    9-Б Самойленко Д.В. 
ІІ місце  Чаус Катерина  9-Б   Самойленко Д.В. 
ІІ місце  Маляр Дар'я  11-А Кузьменок О.М. 
ІІ місце Пашаєва Анастасія   11-А Громова С.А. 
ІІІ місце Носова Анастасія 9-Б Трищук М.В. 
ІІІ місце Корнієць Олександр 10-А Харченко Т.Г.
ІІІ місце  Кушніренко Денис  10-Б Харченко Т.Г. 
І місце 08.12 Іспанська мова Маляр Дар'я  11-А  Балуба О.А.   
І місце  Теличко Аміна  9-Б 
ІІ місце Подрєзова Анастасія  11-А 
ІІ місце Носова Анастасія  9-Б 
ІІ місце Горобець Ульяна 8-А
ІІІ місце Соловйова Софія 11-А
ІІІ місце Цой Дарія 10-А
ІІІ місце Бондаренко Ангеліна 9-А
ІІІ місце Царевська Олександра   8-А
ІІІ місце 08.12 Правознавство  Чаус Катерина  9-Б  Піддубна Т.І. 
ІІІ місце Іванчук Катерина   9-Б
ІІІ місце 14.12 Інформаційні технології Шулякова Валерія   8-А Смагіна В.О. 

мода
все про гаджеты
смс портал
лондон арсенал
физика или химия
игровые новости