Печать
шаблоны joomla игровой портал
seo портал
астрономия
онлайн кино
спортивный обозреватель
Фильм сумерки
авто новости

   Моніторинг результатів ІІІ этапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад 

   

  2015-2016 н.р.

2016-2017 н.р.

2017-2018 н.р. 2018-2019 н.р. 2019-2020 н.р.
Предмет І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце ІІІ місце
Правознавство  -  -  1  -  -  -  -  -
Англійська мова  -  - 1  -  - 1  2
Російська мова та література  -

 -  1  1 1  -  -  -  -  -
Іспанська мова  -

 1 2  1  1  1 1  1  2 2
Трудове навчання  -  -  -  -  -  - -  -  -  -
Німецька мова  -  -  -  -  -  -  -  -  -
Біологія  - -  -  -  -  -  -  -
Астрономія              -  - 1  -
Всього  -  3  1  - 2 2 2 6
  11 8  8  6

 

2019-2020 навчальний рік  

 Результат   Предмет  П.І. учня Клас   П.І.Б. вчителя
 І місце  Іспанська мова   Маляр Дар'я  11-А Балуба О.А.  
 ІІ місце  Подрєзова Анастасія  11-А
 ІІ місце  Теличко Аміна  9-Б
ІІІ місце  Соловйова Софія  11-А
ІІІ місце  Носова Анастасія  9-Б
ІІІ місце  Англійська мова   Теличко Аміна   9-Б Трищук М.В.
ІІІ місце   Єпіфанова Анастасія  9-Б
ІІІ місце Німецька мова Іванчук Катерина 9-Б Велика Н.В.
ІІІ місце Трудове навчання Мостова Ангеліна 9-В Гречанюк І.В.

2018-2019 навчальний рік 

 Результат   Предмет  П.І. учня Клас   П.І.Б. вчителя
 І місце  Іспанська мова  Маляр Дар'я 10-А Балуба О.А.  
 І місце Грабовська Анна 11-А
 ІІ місце Соловйова Софія 10-А
ІІІ місце Подрєзова Анастасія 10-А
ІІІ місце Усманов Ілля 11-А
ІІ місце   Англійська мова  Волошко Ілля  11-А  Міщенко О.В.

 2017-2018 навчальний рік 

 Результат   Предмет  П.І. учня Клас   П.І.Б. вчителя
ІІІ місце
Астрономія Каньшина Дарія 9-В Сичова Н.І
 ІІІ місце  Російська мова та література  Ткач Даніл  11-А  Сайко А.А.
 І місце  Іспанська мова  Маляр Дар'я   9-Б Балуба О.А.  
 ІІ місце  Грабовська Анна 10-А 
ІІІ місце Усманов Ілля 10-А
ІІІ місце   Англійська мова  Маляр Дар'я  9-Б   Кузьменок О.М.
ІІІ місце  Брігуліо Беатриса 9-А Громова С.А.
ІІІ місце  Волошко Ілля 10-А Міщенко О.В.

 2016-2017 навчальний рік  

 Результат   Предмет  Ф.И. ученика Класс   Ф.И.О. учителя
ІІ место Русский язык
Морозова Екатерина 
10-А Сайко А.А.
ІІІ место Кобалия Мариам 11-А
І место Испанский язык


Грабовская Анна 9-А Балуба Е.А.


ІІ место  Синокоп Виктория 11-А
ІІ место  Маляр Дарья
8-Б
ІІІ место  Савенко Влада
11-А
ІІ место  Английский язык
Волошко Илья 9-А Мищенко Е.В.
ІІІ место  Левчук Максим 9-А Харченко Т.Г.

2015-2016 навчальний рік 

 Результат   Предмет  Ф.И. ученика Класс  Ф.И.О. учителя
ІІІ место Биология  Макайда Максим  11-А Кучеренко О.К. 
ІІІ место  Правоведение  Морозова Екатерина  10-А  Поддубная Т.И.
ІІ место Русский язык
Морозова Екатерина
10-А Сайко А.А.
ІІІ место Кобалия Мариам 9-А
ІІ место  Испанский язык



Усманов Илья 8-А Балуба Е.А.
ІІ место  Савенко Влада
9-А Чуб Л.А.
ІІІ место  Синокоп Виктория 9-А
 ІІІ место Грабовская Анна
8-А Балуба Е.А.
 ІІІ место Макайда Максим 11-А
 ІІІ место  Английский язык
Пугач Илья 11-А Кузьменко Е.Н.
 ІІІ место  Макайда Максим 11-А Мищенко Е.В.

 


мода
все про гаджеты
смс портал
лондон арсенал
физика или химия
игровые новости