«Український сувенір»

У листопаді наш заклад взяв участь у міській виставці-конкурсі «Український сувенір».

На конкурс були представлені три роботи.

У номінації «Сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю сувенір…»:

І місце – робота «Берегиня» - Воробченко Ксенія, учениця 9-А класу, керівник Наталія Лепетенко;

ІІ місце – робота «Україночка» - Мельник Анастасія, учениця 9-А класу, керівник Наталія Лепетенко;

ІІ місце – робота «І на оновленій землі врага не буде супостата…» - Погоріла Єлизавета, учениця 8-А класу, керівник Валентина Остапова.

Робота «Берегиня» направлена на обласний етап виставки-конкурсу.

Вітаємо керівників та учасників конкурсу!

«Вогонь друг, але обережно!»

У рамках Тижня знань БЖД, у 2-А класі пройшла година спілкування «Вогонь друг, але обережно!». Метою заходу було поглибити і закріпити дитячі уявлення про користь і шкоду від вогню, небезпечні ситуації, причини виникнення пожежі та правила поведінки при пожежі; розвивати в дітей розуміння того, що гра з сірниками призводить до біди, формувати навички правильного, бережного користування вогнем та активних усвідомлених дій під час виникнення пожежі, ознайомити з нелегкою, героїчною працею пожежників.

Конкурс проектів учнівського самоврядування

Сьогодні заступниця начальника відділу молоді та спорту міської ради Віта Горенко зустрілася з учнівською молоддю нашого закладу. Віта Анатоліївна надала консультативну та роз'яснювальну допомогу щодо участі у конкурсі проєктів учнівського самоврядування до Дня місцевого самоврядування.

"Правила пожежної безпеки знай, своє життя зберігай!"

Пожежі є найбільш руйнівним видом стихійних лих для людства. Щорічно вони не тільки завдають матеріальної шкоди, а й позбавляють людей здоров’я і навіть життя. Особливо вразливі в таких ситуаціях діти – вони не володіють необхідними навичками виживання в екстремальних ситуаціях і часто просто намагаються сховатися від вогню під ліжком або у шафі. Учні 1-А класу повторили правила пожежної безпеки, здобувачі освіти 5-А класу взяли участь у навчальній грі “Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає межі!”, для учнів 6-В класу класний керівник провела вікторину "Правила пожежної безпеки знай, своє життя зберігай!".

Кожна дитина незалежно від віку повинна знати відповіді на прості питання, які можуть врятувати їй життя у критичній ситуації.

Екскурсія до пожежної частини

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності, учні 1-В та 4-В класів відвідали пожежну частину міста. Під час екскурсії діти ознайомились із місцем знаходження підрозділу ДСНС, автопарком пожежних машин та їх комплектуванням.

Здобувачі освіти мали можливість приміряти спеціальний одяг пожежних-рятувальників.

Учні засвоїли правила пожежної безпеки, познайомилися із робою пожежників , способами гасіння пожежі та транспортом спеціального призначення. Усі зрозуміли наскільки важливо дотримуватися правил безпечної поведінки у повсякденному житті, щоб не трапилося біди.