Зарядись рухом!

У рамках проведення Олімпійського тижня, представники учнівського самоврядування: Щербина Катерина, Сухомлин Єлизавета, Трушевська Дарія, Скляренко Максим, Томаз Даніла, Кулик Євгенія, Біляєва Варвара,Євневич Ольга для учнів 2,4,5-х класів провели веселу руханку «Зарядись рухом!».
Щоб задати позитивний настрій на весь день - учасники зарядились руханкою. Крім того, активний перепочинок у процесі навчання дозволяє вивільнити зайву енергію дітей, спрямувавши її у потрібному напрямку.

Дзвоник чародійний серце веселить

День знань - одне із головних свят закладу. Це свято об’єднує не тільки вчителів та батьків, а й тих, хто вперше прийшли до школи і тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Вже традиційно в перший день навчального року в закладі проходить урочиста лінійка, де лунає чародійний, перший дзвоник. Вперше його почули 92 першокласника. З привітальним словом виступили директор закладу Малишева Т.А. та головний спеціаліст УОМС Клішина О.Є.

Подробнее: Дзвоник чародійний серце веселить

Вітаємо українські школи з отриманням европейської відзнаки eTwinning School!

Серед 192 000 европейських шкіл, які беруть участь у програмі eTwinning*, данну нагороду отримали лише 2216 шкіл з усієї Европи. Серед них 36українських шкіл. Ітвіннінг школи є прикладом сучасної демократичної европейської моделі школи. У вкладенні до листа ви можете знайти вітання з цією перемогою від Tibor Navracsics – Еврокоміссара з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Подробнее: Вітаємо українські школи з отриманням европейської відзнаки eTwinning School!

 

Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу

на свято Першого дзвоника,

яке відбудеться 2 вересня 2019 року

о 8.00 на подвір'ї закладу.

Проект «Abracadabra»

«Кожна дитина - це успіх» - саме під таким девізом учасники проекту eTwinning «Abracadabra» працювали протягом 2018-2019 навчального року. Учасниками проекту стали учні з Мадриду, Валенсії та Олександрії.  Іспанська група 6-А класу була надійним партнером та достойно представила країну.

Подробнее: Проект «Abracadabra»