Вітаємо українські школи з отриманням европейської відзнаки eTwinning School!

Серед 192 000 европейських шкіл, які беруть участь у програмі eTwinning*, данну нагороду отримали лише 2216 шкіл з усієї Европи. Серед них 36українських шкіл. Ітвіннінг школи є прикладом сучасної демократичної европейської моделі школи. У вкладенні до листа ви можете знайти вітання з цією перемогою від Tibor Navracsics – Еврокоміссара з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Подробнее: Вітаємо українські школи з отриманням европейської відзнаки eTwinning School!

Проект «Abracadabra»

«Кожна дитина - це успіх» - саме під таким девізом учасники проекту eTwinning «Abracadabra» працювали протягом 2018-2019 навчального року. Учасниками проекту стали учні з Мадриду, Валенсії та Олександрії.  Іспанська група 6-А класу була надійним партнером та достойно представила країну.

Подробнее: Проект «Abracadabra»

ДЕНЬ ОДИНАДЦЯТИЙ

18 червня 2019 року

FUN IN THE SUN

Минув вже одинадцятий день перебування в нашому таборі! Потихеньку, не поспішаючи, табірна зміна крокує до свого завершення. Час невпинно рухається вперед.

Але День Позитиву все одно потрібно провести максимально позитивно. Не дивно, що від самого початку до самого завершення табірного дня наші «мисливці» не втомлювалися дарувати посмішки один одному. 

Подробнее: FUN IN THE SUN

 eTwinning «Eti II, the sequel»

2018-2019 навчвльний рік видався дуже плідним та цікавим для 10-А класу, а саме для учнів, які вивчають іспанську мову. Чому? Все дуже просто! Ці діти стали учасниками ще одного проекту eTwinning «Eti II, the sequel». Даний проект є продовженням проекту, в якому учасники працювали минулого року (Icluso Eti, even). Еті відвідав планету Земля та дізнався багато нового. Проект закінчився тим, що Еті відлетів додому та забрав із собою

Подробнее: eTwinning «Eti II, the sequel»

ДЕНЬ ДЕСЯТИЙ

14 червня 2019 року

HISTORY DAY

Швидко та непомітно минув другий тиждень нашого перебування в таборі. Вже вкотре діти з радістю презентували свої команди, декламували загонові речівки, виконували гімн табору… Сором’язливості, яка була притаманною від самого початку роботи зміни, як і не було.

Подробнее: HISTORY DAY