Я віддаю свій голос за мир!

Сьогодні 21 вересня учні 6-х класів взяли участь у акції «Я віддаю свій голос за мир!», присвячену Міжнародному дню миру. Учасники виготовили паперові долоньки як символ голосу за мир та духовний розвиток нації.

Дана акція привернула увагу дітей до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги.

Створюючи стіннівку «Я віддаю свій голос за мир!», здобувачі освіти закликають : «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».

«Безпеки дорожнього руху»

Основною метою проведення тижня безпеки є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації дітей до транспортного середовища.

В рамках тижня «Безпеки дорожнього руху» в 3-В класі були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів» з використанням відеопрезентацій та навчальних

Подробнее: «Безпеки дорожнього руху»

Всесвітній день прибирання

18 вересня 2020 року учні нашого закладу стали частиною наймасштабнішого руху ековідповідальних людей. В акції взяли участь представники 7-В та 8-Б класів. Задля порятунку планети учасники зібрали 15 кг відпрацьованих елементів живлення та 43 кг побутового сміття.

Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану – щороку третя субота вересня, мотивуйте друзів та знайомих. Не забувайте про дотримання карантинних норм. Беріть із собою на локацію захисні маски, антисептики, рукавички та пам’ятайте про соціальну дистанцію.

Зробимо Україну чистою разом!

Тематичний Білий день

Тематичний Білий день до Міжнародного дня миру. Білий колір - символ чистоти та невинності, приносить спокій, дає відчуття свободи, гарне самопочуття.

Увага!

19.09.2020 приєднуйтесь до Всесвітнього дня прибирання — найбільшої еко акції планети, яка об'єднає мільйони жителів у 180 країнах. Зробимо Україну чистою разом!

https://schoolrecyclingworld.org/