Бібліотечний квілт

Ми, бібліотекарі, творчі люди, і завжди вигадуємо щось цікаве для наших читачів, а іноді беремо якусь ідею за основу і застосовуємо у своїй роботі. Одна з таких форм - це «квілт». А бібліотечний квілт - це інформаційний стенд, що складається з окремих частин-клаптиків. В жовтні місяці в бібліотеці нашої школи в  рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек відбувся бібліотечний квілт на тему «Моя улюблена книга», та автограф-акція «Улюблений читач, залиште свій автограф!». Учні писали на стікерах  автора та назву своєї улюбленої книги, щоб порадити її іншим. Не може не радувати той факт, що діти читають досить  різнопланові та сучасні книги.

«Хто багато читає – той багато знає»

25 жовтня для учнів 3-х класів відбулося Свято Всезнайок в  рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Учні змагалися на кращого знавця друзів літературних героїв та прислів'їв про читання та книги, були діти перекладачами, а також відгадували казкових персонажів у конкурсі «Чиї ці слова?». Найпалкіші емоції вирували на конкурсі «Літературний крокодил». Учасники свята довели, що вони справжні знавці дитячої книги.

БЛИЖЧЕ ДО СВІТОВОЇ СПІЛЬНОТИ!!!

Нещодавно, а саме 23.10 та 24.10.2019 року, до нас завітали волонтери Корпусу Миру США. Зустріч відбулася у рамках розширення міжнародного співробітництва закладу, пошуку нових контактів з представниками англомовних країн та взаємного культурного обміну з метою налагодження тісніших зв’язків у майбутньому.

Подробнее: БЛИЖЧЕ ДО СВІТОВОЇ СПІЛЬНОТИ!!!

Пізнаймо в серці рідне слово! 

В рамках місячника української писемності та мови 07.11.2019 року учнями 8-Б класу було відвідано дитячу бібліотеку ім. Ю. Гагаріна. До  Дня української писемності та мови для учнів працівниками закладу проведено квест з української мови "Пізнаймо в серці рідне слово".

Подробнее: Пізнаймо в серці рідне слово!

СТЕЖКАМИ АНГЛОМОВНИХ ТРАДИЦІЙ!!!

Сьогодні у стінах нашого закладу відбулося традиційне свято, яке найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. І має воно таку назву – Хелловін (свято Всіх Святих)! Але про все по-порядку. І трішечки історії.

Хелловін (Хеллоуїн) – “несвяте свято”, яке ще зовсім нещодавно широко

Подробнее: СТЕЖКАМИ АНГЛОМОВНИХ ТРАДИЦІЙ!!!