Діти в Інтернеті: реальні загрози віртуального світу

 Психологічні проблеми, шантаж, витік приватної інформації, зруйнована репутація, втрата довіри до інтернету та до людей в цілому - сучасні кіберзлочини можуть завдати великої шкоди користувачам всесвітньої мережі. Особливо вразливі до кіберманіпуляцій діти та підлітки.

Як уникнути кібербулінгу та інших небезпек Інтернету, розповіли учням 8-Б класу у рамках інформаційно-освітньої кампанії #Stop_sexting, з метою захисту українських дітей від сексуального насильства в Інтернеті. Особливу увагу приділили культурі спілкування з незнайомими користувачами, обговорили такі явища як тролінг, секстинг, онлан-грумінг.  Діти отримали відповіді на запитання та дізналися про можливі механізми реагування на випадки кібернебезпек.

Різні, але рівні

Останнім часом слово «толерантність» використовується досить часто. А чи замислюємось ми про свій рівень толерантності? Що значить толерантна людина? Що таке толерантний підхід? Чи так важливо бути толерантним? На ці та інші питання 11 грудня шукали відповіді учні 7 – Б, які стали учасниками тренінгового заняття. Вони виконували різні вправи, щоб ще раз переконатися, що ми різні, кожен з нас індивідуальність, внутрішній світ кожного - це цілий всесвіт, але є речі і є цінності, які завжди будуть нас об'єднувати. Різні, але рівні - аксіома, нехтуючи якої ми стаємо на стежку нетерпимості, ненависті і війни.

Новини про програму eTwinning? Так! Вони в нас є!

Маємо дуже цікаву роботу в нових проєктах. Один із проєктів має назву «ExpresArte», і в ньому працюють учні 7-А класу. Окрім учів з України учасниками проєкту є діти з Португалії, Болгарії та Іспанії. Головна ідея проєкту - дізнатися, як великі художники виражали свої почуття в мистецтві, та навчитися самим це робити по мірі можливості. Проект дуже цікавий, має багато завдань та заходів, пов’язаних з мистецтвом. Мова пілкування та роботи - іспанська. Учні працюють в міжнародних

Подробнее: Новини про програму eTwinning? Так! Вони в нас є!

Героїв книжкових сім’я

Таку назву мало літературне змагання, яке відбулось 26 листопада з учнями 3 – Б та 3 – В класу та 27 листопада з 3 – А класом. Діти показали себе справжніми знавцями казок у таких конкурсах: «Старі казки про головне», «Загадки казкових героїв», «Чиї ці слова?» та «Літературний крокодил». Було весело, цікаво, а дух суперництва додав заходу гостроти.

"Школа-ітвінер"

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 - спеціалізована школа» другий рік поспіль отримує горде звання "Школа-ітвінер". Це висока оцінка нашої роботи Центральною службою підтримки програми eTwinning, яка знаходиться у Брюсселі. Також ми отримали лист-подяку за плідну роботу, табличку "eTwinningSchool» та прапор  з логотипом програми програми.

Подробнее: "Школа-ітвінер"