"Інвазійні дерева та їх значення у збереженні різноманіття"

STEMимо разом! Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради Кіровоградської області. «РОСЛИННИЙ ДИВОСВІТ»

Захід "STEM-тиждень - 2024" в рамках фестивалю "STEM-весна - 2024".

У рамках фестивалю у закладі здійснювалася робота над проєктом "Інвазійні дерева та їх значення у збереженні різноманіття", керівник Ольга Кучеренко.

Під час роботи над проєктом була підготовлена група учнів -спікерів 10-х класів, які ознайомили здобувачів освіти 6-х класів з інвазійними деревами України та проблемами, які вони створюють. Деякі види дерев учасники проєкту впізнали та поділилися інформацією про місця їх росту в межах міста. Разом обговорили та визначили особливості вирощування цих дерев та їх використання. Дійшли висновку про необхідність обережного поводження з ними та обмеження їх використання.

"STEM-весна - 2024"

STEMимо разом! Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради Кіровоградської області. «РОСЛИННИЙ ДИВОСВІТ» Захід "STEM-тиждень - 2024" в рамках фестивалю "STEM-весна - 2024".

У рамках фестивалю "STEM-весна - 2024" у закладі 22 квітня розпочався "STEM-тиждень – 2024. Учні 7-А класу разом з вчителем Лепетенко Н.В. долучилися до шкільного проєкту «Рослинний дивосвіт» з проектом «Дерево з бісеру». Дослідили історію виникнення бісеру, його види та техніки плетення. Та користуючись мінімумом матеріалів створювали неймовірну красу "Дерева з бісеру", яка зможе прикрасити будь-який будинок або може стати гарним подарунком.

"STEM-весна - 2024"

STEMимо разом! Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради Кіровоградської області. «РОСЛИННИЙ ДИВОСВІТ» Захід "STEM-тиждень - 2024" в рамках фестивалю "STEM-весна - 2024".

У рамках фестивалю "STEM-весна - 2024" у закладі 22 квітня розпочався "STEM-тиждень – 2024. Учні 3-В класу з керівником Криволап М.І. долучилися до шкільного проєкту «Рослинний дивосвіт» з дослідом «Вирости флору вдома» Досліджували льон, як екологічно чисту та корисну рослину. Дізнались про цінні ознаки квітки. Пророщували насіння в незвичайний спосіб. Спостерігали, досліджували, фіксували результати. Створили чудову прикрасу на великодні свята власноруч!

“STEM-весна – 2024” STEMимо разом!

У рамках фестивалю “STEM-весна - 2024” 23 квітня учні 6-А, 7-А, 7-Б класів з керівником Терещенко С.В. долучились до STEM-тижня зі своїм проєктом «Створення анімованої квітки». Учні створили зображення квітки у графічному редакторі Кріта, провели дослідження при додаванні анімації декількома графічними редакторами за допомогою інструментів растрового графічного редактора GIMP, дослідили вбудовані анімовані зображення у ШІ і Canva. Створили клумби з квітами у нейромережі Runway GEN-2. І як результат - анімована квітка!

Молодіжна рада

Сьогодні представники молодіжної ради зустрілися з учнями 10-А і 10-Б класів.

Обговорили формування нового складу молодіжної ради.

Долучайтеся!