«Ми діти твої Україно!» 

З 10.02-14.02.2020 р. в нашому закладі в рамках Тижня наук початкових класів під назвою «Ми діти твої Україно!» відбулися різноманітні тематичні години, цікаві уроки, проекти, майстер-класи, ранкові зустрічі, квести.

Понеділок пройшов під гаслом «Ми всі разом – то родина, нас єднає Україна!». Учні 1-2-х класів разом зі своїми вчителями приготували цікаву добірку ранкових зустрічей, тим самим познайомили всіх працівників закладу з НУШ.

Вівторок готували учні та вчителі 2-4-х класів, ознайомили нас зі щоденними п'ять (українська мова та література). Було

Подробнее: «Ми діти твої Україно!»

З любові починається життя

З самого ранку представники учнівського самоврядування зустрічали вчителів, учнів, батьків привітними словами, теплими, радісними посмішками. Саме 14 лютого,  на загальношкільному заході «Наука….Чому?» музичні номери були присвячені неспокійному і спокійному, підступному і відданому, нероздільному і взаємному, гіркому і

Подробнее: З любові починається життя

 "Мандруй по мережі Інтернет  безпечно!"

7 лютого для учнів 2-Г класу проведено виховну годину "Мандруй по мережі Інтернет  безпечно!".   

Для дітей було розроблено яскраві пам'ятки з безпечної поведінки у всесвітній мережі.

Є переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2020»

14 лютого в нашій школі відбувся перший відбірковий етап щорічного конкурсу дитячого читання, в якому взяли участь 8 учнів 6-х та 7-х класів. Кожен представив свою улюблену книгу та продемонстрував свою ерудицію  та рівень знань в інтелектуальному конкурсі. Одностайним

Подробнее: Є переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2020»

"Я - дослідник. Я - винахідник"

З 17 по 21 лютого проходив тиждень "Я - дослідник. Я - винахідник". Протягом тижня проводили цікаві пізнавальні досліди для з'ясування важливості води та її властивості. Було запрошено шкільного лаборанта, Галіч В.А.
На маленьких дослідників їх експерименти справили велике враження.