На виконання розпорядження начальника управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради від 03 січня 2020 року № 01 повідомляємо, що канікули продовжено по 14. січня 2020 року включно. На навчання 15 січня 2020 року.

Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Насильство над дітьми – проблема, яка завжди існувала і, найімовірніше, ще дуже довго буде існувати у сучасному суспільстві. Діти є найнезахищенішою та уразливою частиною суспільства, повністю залежною від дорослих. Саме через їхню провину діти стають жертвами домашнього насильства, опиняються у зонах стихійних і природних катастроф, військових дій тощо.

Подробнее: Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

«Про особливості проведення ЗНО-2020»

Під такою назвою18.12.2019 року в школі відбулися батьківські збори учнів 11 класу. Директор закладу Малишева Т.А та заступник директора з НВР Трищук М.В. розповіли батькам про особливості проведення ЗНО-2020 року, важливість правильного вибору предметів, пріоритетність у виборі вищих навчальних закладів, звернули увагу батьків на особливості

Подробнее: «Про особливості проведення ЗНО-2020»

КОЛЬОРОВИЙ  ТИЖДЕНЬ

З 02.12 по 06.12.2012 відбулася подорож у веселий, цікавий, веселковий тиждень. Правила проведення – одяг (елементи одягу). Учасники  повинні бути того кольору, який оголошено на цей день тижня.

Розпочав наш тиждень ЖОВТИЙ , колір сонця, радості, оптимізму.  Привітно усіх  зустрічали  смайлики на кабінетах.

Подробнее: КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

Зустріч з представниками державної виконавчої служби

В рамках місячника правових знань у закладі була проведена зустріч учнів 11-А кл. з представниками державної виконавчої служби. Учням розказали про роботу виконавчої служби, її роль у суспільному житті країни в питанні забезпечення виконання рішень суду, захисті конституційних прав тасвобод громадян.