З 12 березня по 22 травня 2020 року призупинено освітній процес у закладі

з 22 травня по 22 червня 2020 року - адаптативний карнтин 

 

Інформаційні матеріали щодо недопущення поширення випадків COVID-19

Творча зустріч з письменницею

5 березня в нашу школу завітала молода київська письменниця Валентина Захабура. Вона презентувала свою трилогію «Ой, Лише». І навіть, якщо лише прочитати назви трьох частин: «З чим їдять вундеркіндів», «Як потрапити в халепу» та «Як приборкати батьків», то стає зрозуміло, що дітям ця трилогія буде до душі. Валентина мала змогу поспілкуватись з учнями з 2-х по 6-ті класи. Найсміливіші брали автограф та фотографувались з письменницею.  

Гендер-батл  «Super girls»

Як ви гадаєте, чи можуть сучасні дівчата бути кращими за хлопців? А чом би й ні? Я, навіть, більше скажу, дівчата прагнуть довести це! Тому, працівники бібліотеки-філії №8 для юнацтва, 2 березня дали змогу учням 6 –А та 6 – Б класів нашої школи, позмагатися в гендер-батлі «Super girls» та знайти відповідь на споконвічне питання: «Хто краще – чоловіки чи жінки?»

Подробнее: Гендер-батл «Super girls»

День вишиванки

Його ім’я стало символом України…

Цьогоріч увесь світ відзначає 206 річницю від  дня народження Тараса Шевченка. З нагоди Шевченківських днів у закладі був проведений тематичний джинсово-вишиваний день. Учні та педагоги залюбки поєднали американський джинс з рідною яскравою вишиванкою, вишитою гладдю та хрестиком.

Саме так і має бути. Вишиванка – не просто одяг. Вона - символ єдності, дружби, любові до свого народу, до рідної землі.

Якщо говорити між нами, то все починається з мами...

4 березня  у 1 - В класі відбулося  родинне свято "Якщо говорити між нами, то все починається з мами". З трепетом в душі учні вітали своїх мам та бабусь. Діти декламували вірші, гуморески, співали частівки, танцювали, а також дарували подарунки, зроблені своїми руками. Не залишилися осторонь і дорослі, які приймали участь у конкурсах та іграх. Свято вдалося на славу й зігріло душі присутніх теплом.