Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб майбутній рік приніс стільки радощів, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував посмішку і частинку добра. Нехай все, що планували, обов'язково збудеться: все те, що хотіли почати, - почнеться, а що хотіли закінчити - закінчиться. Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері!

Де логіка?

28 та 29 грудня з дотриманням карантинних вимог для учнів 5-х, 6-х та 7-х класів у закладі було проведено інтерактивну розважальну гру на новорічну тематику " Де логіка?". До проведення долучилися представники учнівського самоврядування. Позитивний настрій отримали і учасники, і ведучі.

 "Подорож блакитної стріли"

28 грудня в Олександрійському театрі для дітей пільгових категорій відбулася прем'єра казкової вистави "Подорож блакитної стріли". Діти спостерігали за пригодами іграшок, появою Снігуроньки та Діда Мороза, взяли участь у танцювальному флешмобі. По завершенню дійства юні глядачі отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Новорічна казка

Напередодні новорічних свят учні 2-Г класу відвідали ПК "Олександрійський театр". Діти поринули у новорічну казку з її незмінними атрибутами: дивом, магією та веселим настроєм. Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарувавши масу приємних емоцій дітям та батькам.

Новорічне свято

28 грудня, коли прийшла справжнісінька зима, здобувачі освіти 2-Б класу завітали до центральної міської бібліотеки для дітей на новорічний ранок.Юних глядачів зустріли казкові персонажі, які розважали учнів рухливими іграми. А як тільки зраділи діти, коли на свято завітав дідусь Мороз з величезним мішком. Дітлахи привітали його новорічними піснями. Задоволений старенький порадував малечу солодкими подаруночками.