Всім серцем любіть Україну свою!

Таку назву мав перший урок – урок національної свідомості, якій був присвячений 30-літтю незалежності нашої держави. Здобувачі освіти 5 - Б класу дізналися про світові здобутки  та рекорди України. П’ятикласники читали зворушливі вірші, відповідали на питання відеовікторини, яка складалася із наступних тем: «Ця постать в історії», «Душа мого народу – українська пісня», «Звичаї мого народу», «Мудрість народна - загадка» та «Мій рідний край – моя Олександрія».  Сподіваємось, що тема, яка обговорювалась, залишить у дитячих серцях безмежну любов до своєї держави і вони пишатимуться тим, що вони – українці.   

ПРОГРАМА ОБМІНУ МАЙБУТНІХ ЛІДЕРІВ (FLEX)! 

Запрошуємо учнів 8-х, 9-х та 10-х класів до участі у програмі майбутніх лідерів (FLEX) на 2022-2023 навчальний рік (https://americancouncils.org.ua/hto-mozhe-brati-uchast-u-programi-flex/).

FLEX – програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту

Детальніше: ПРОГРАМА ОБМІНУ МАЙБУТНІХ ЛІДЕРІВ (FLEX)!

Фотовиставка "Наші спортивні будні"

Одним із самих цікавих заходів стала фотовиставка "Наші спортивні будні" під відкритим небом на подвір`ї закладу. Виставка проводилася у рамках Олімпійського тижня. У заході найактивніше взяли участь учні: 1-Б, 4-В, 5-А, 7-А класів. Також активну участь взяли 2-Б, 3-А, 5-Б, 8-Б, 8-В, 9-Б, 10-А класні колективи. Мета виставки - показати, що у нашому закладі учні товаришують з фізкультурою та спортом. Тому ми бажаємо усім здоров`я і, звичайно, займатися спортом, бо спорт - це круто!

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, УЧНІ!!! 

Раді вітати Вас з початком нового 2021/2022 начального року та продовженням співпраці нашого навчального закладу за програмою ”ENGin” – Програми підвищення рівня володіння і практикування розмовної англійської мови учнівською та студентською молоддю.

Детальніше: ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, УЧНІ!!!

"Активні парки - локації здорової України" 

Згідно плану заходів проєкту "Активні парки - локації здорової України" 05 вересня 2021 року відбувся спортивний захід для дітей "Свято руханки" у вигляді спортивних естафет. У заході, який очолив координатор проєкту Роман Яковенко взяли участь учні 1,2 класів нашого закладу. На останок усі учасники були нагороджені грамотами начальником відділу молоді та спорту Андрієм Ярошевським.
Захід спрямований насамперед на активний відпочинок та виховання зацікавленості до ведення здорового способу життя.