«Європа на твоїй долоні»

Сьогодні так часто чуємо слово "Європа". А що ж таке Європа?.. 24 березня працівники центральної дитячої бібліотеки організували для учасників освітнього процесу 7 – А євроквартал «Європа на твоїй долоні». Юні мандрівники здійснили подорож по Європі та познайомилися з культурою та звичаями європейських країн. Діти мали змогу поміркувати: що саме кожен з них може зробити для того, щоб піднести Україну до рівня найрозвиненіших країн Європи. А ще - показали свої знання та ерудицію, взявши участь в іграх та вікторинах: «Країни Європи», «Європейські традиції», «Грошові одиниці», «Відкриваємо Європу разом». Під час заходу бібліотекарі використовували матеріали інформаційного куточка «ЄС на книжковій полиці» в рамках проєкту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» Хлопці та дівчата довели, що ми, українці, є сучасними європейцями і маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України!

Хто казку знає, той відгадає

Всі дітлахи люблять читати і слухати казки. Тож 24 березня першокласники В класу нашої школи були запрошені на літературно-казкові забави «Хто казку знає, той відгадає». Книжкова Фея разом зі своєю помічницею підготувала цікаві та непрості завдання, щоб дізнатися, як добре діти знаються на казках. А веселун Карлсон розважав малечу жартами та завзятими іграми. Наприкінці заходу маленькі читайлики взяли активну участь в інтерактивній грі «В гостях у казці». 

Кубок з гри «Брейн-ринг»

19 березня 2021 року команди закладу вперше взяли участь у онлайн Кубку з гри «Брейн-ринг» VIII етапу XXII обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2020/2021 навчального року. Кубок складався з двох сетів по 25 питань.

Команда «FORWARD» (старша) : Катерина Чаус (капітан), Михайло Луценко, Катерина

Подробнее: Кубок з гри «Брейн-ринг»

В кожній книзі свій секрет

З самого ранку до центральної міської бібліотеки для дітей на книжкові іменини поспішають малюки. Школярики 2 – А класу нашої школи стали учасниками задзеркальних посиденьок «Чаювання з Алісою» за книгою Льюїса Керрола «Аліса в Задзеркаллі». Головна героїня казки Аліса зійшла зі сторінок книги до маленьких гостей та запросила до мандрівки країною Чудес. Звісно, на чаювання прийшли і Кролик, і Червона королева, і Хитун-Бовтун та інші. Родзинкою зустрічі були ігри, розваги, змагання та запальні танці. Магнетичний світ Аліси вже 150 років зачаровує усіх із дитинства. Ось і гості нашого заходу захопилися пригодами Аліси.

«Подорож до країни Енциклопедії»

18 березня учні 1 – Б, 1 – В, та 1 - Г  класів здійснили захоплюючу подорож до країни розумних книг - енциклопедій. Першокласники тільки пізнають світ, і на багато що виникають у них питання допоможуть дати відповіді дитячі енциклопедії. Подорож по сторінках енциклопедій була пізнавальною, цікавою та веселою. Ось які станції були на їхньому шляху: «Все про все на світі», «Королівство А - Я», «Шкільна», «Про тебе самого», «Планета чудес».