ДЕНЬ ПЕРШИЙ

03 червня 2019 року

ACQUAINTANCE DAY

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – літні канікули. Це яскравий і багатокольоровий час, коли хочеться відпочити та не клопотатися через дрібниці. Але проводити літні сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером − це залишатися без

казкових емоцій і різноманітних розваг. Тому, на порятунок приходять пришкільні мовні табори, в яких діти мають можливість гарненько відпочити від буденних днів, поспілкуватися з однолітками в іншій атмосфері, а головне, реалізувати свій творчий потенціал та «підтягнути» свій рівень володіння іноземними мовами. 

Отже, перший день в нашому таборі – День знайомств!

Назва хоч і коротка, але несе за собою надзвичайно клопітку працю вчителів та їхніх вихованців. Тому, від самого ранку на нас чекали, в першу чергу, організаційні моменти та, як не дивно, ознайомлення з путівкою дня. Ну і як же обійтися без традиційних танцювальних руханок під драйвову музику, які готують наші найстарші вихованці – вожаті із 10-А класу, а найменші – учні 4-х класів, із певною сором’язливістю, притаманною «першачкам», виконують запропоновані рухи.

Далі, як зазвичай, знайомство вихованців в групах та створення власного корпоративного стилю: представники від загонів шляхом жеребкування вибрали колір галстуків для своїх команд. А потім, під час занять з іноземних мов, команди «чаклували» над створенням власних візитівок, назв, речівок та гасел…

Але діти були б не дітьми, якби в перервах між заняттями з іноземних мов та активностями після обіду вправно не знаходили б час для ігор на свіжому повітрі. Ну, досить вже слів… Краще погляньте на наші світлини!

Чекаємо на презентацію загонів наступного дня!

Далі буде!