ДЕНЬ ТРЕТІЙ

05 червня 2019 року

WORLD ENVIRONMENT DAY

Продовжуємо відпочивати! Після традиційного ранкового зібрання вожаті із загонів вже вкотре запропонували нам веселу музичну руханку. І знову танці, ритмічні рухи… З кожним днем виходить все краще і краще.

 

Але плани на день у нас були досить серйозними, адже сьогодні Всесвітній день охорони довкілля. Завданням загонів було помізкувати, що ми особисто можемо зробити для того, щоб зберегти та покращити наше довкілля? Чесно кажучи, ідеї були різноманітними. Так, наприклад, найпривабливішою для наших найстарших вихованців виявилась ідея висадки кущів або дерев на шкільному подвір’ї. Шкода, що літо, спека… Та й висаджувати кущі та дерева найкраще навесні ввечері або восени. Не робити ж це лише для «галочки». Тому, ідею не забуваємо, а відкладаємо на відповідну пору року. 

На заняття з іноземних мов вчителі підготували цікаві активності, що стосуються теми охорони довкілля. Попрацювали і з мультимедійними дошками, і з друкованими матеріалами і, найголовніше, із підручними матеріалами.  

Всі дружно знайомилися з поняттям «апсаклінг» (від англійського слова upcycling – екологічна переробка), навчалися робити нові речі зі старих речей.                        

Можливо, хтось і не був у захваті від ідеї «апсайклінгу», але погодьтеся – навколо нас ну дуже багато речей, які просто лежать нікому не потрібні. Так, можна їх просто винести до сміттєвих бачків і все. Але таким чином точно не покращити наше довкілля.

І на закінчення нашого табірного дня ми ще встигли пограти в різного роду екологічні ігри.