ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

06 червня 2019 року

ADVENTURE DAY

Тема дня – Подорожі! Щороку мінімум один день нашого табірного життя – це захоплюючі подорожі за місто або по місту! І цього року думки наших вихованців щодо подорожей знову розділилися. Гарно, коли є вибір! Отже, сьогодні ми відвідали Бібліотеку для Юнацтва, Будинок Футболу, що біля стадіону «Ніка», та музей імені

Худякової Антоніни Федорівни. Головне – всі були у захваті! 

Розважальна програма в Бібліотеці для Юнацтва складала захід під назвою «Креативний Я» та відвідини квест-кімнати «Таємниця Фараона». Працівники бібліотеки запропонували загонам Cometas та Big Baby Tape багато цікавих активностей та завдань, які вимагали від учнів креативності у їх виконанні. Ну, а квест-кімната говорить сама за себе! Радісна атмосфера та теплий прийом працівниками бібліотеки сприяли гарному настрою.

Ті учні, які вирішили відвідати Будинок Футболу (загони Pink Pros та Popcorn) також не розчарувалися. Діти дізналися багато чого нового про історію нашого рідного Футбольного Клубу «Олександрія» та його досягнення на футбольній ниві. Гід виявився добре обізнаним у своїй справі, адже він займає одну із ключових посад у структурі клубу. Подивились, відчули, «помацали»…і, вперед на футбол у наступному сезоні! Єврокубки на носі!

Наостанок хочеться розповісти як провів сьогоднішній день загін Frosch-Frösche. А були вони в музеї імені Худякової Антоніни Федорівни і поринули в історію Олександрії. Навіть ті, хто раніше не цікавився історією рідного краю із захватом слухали розповіді працівників музею. І куди та байдужість до історії поділася!

Ну, ось і все! Дбаємо про те, щоб відпочинок наших дітей був якомога різноманітнішим! Зустрінемося завтра!