ДЕНЬ П’ЯТИЙ

07 червня 2019 року

HEALTH DAY

Гарна весела традиція з ранковою зарядкою у нашому таборі продовжується! Це ніби зарядний пристрій, що заряджає «батарейки» позитивних емоцій наших учнів на весь день. Отже, без неї вже аж ніяк не обійтися!

 

Нещодавно ми перетворювали старі речі на нові, іншими словами, як це по-сучасному зараз звучить – «займалися апсайклінгом». Але змушені були перенести презентації наших проектів на ранок п’ятниці. Ну що ж, поглянемо? 

Загін Popcorn підготував нам цікаві проекти. Створювали вони власні вироби, в основному, із непотрібного канцелярського приладдя або паперу.

Загін Big Baby Tape показав як з користю можна використати пластикові пляшки та перетворити їх на підставку для ручок та олівців або просто на гарну вазу, в яку можна поставити квіти. Паперові вироби також привернули нашу увагу.                     

Загін Frosch-Frösche не просто презентував нам свої вироби, але й розповів про них німецькою мовою. Видно було, що дітки дууууже старалися.

Стильна ваза для квітів від загону Cometas прикрасить будь-який дім та звичайна футболка може перетворитися на стильний брендовий одяг.                               

Але найбільше загорілися ідеєю «апсайклінгу» наші наймолодші вихованці. Ви тільки подивіться скільки різних виробів вони спромоглися зробити! І більшість із цих виробів вже прикрашають їхні оселі.                                    

Не забуваємо й про наш тематичний день – День Здоров’я! В цей день кожен потребував банального відпочинку від постійної спеки та періодичних дощів. Тому, вперед на заняття з іноземних мов!

На заняттях з іноземних мов діти із захватом ділилися своїми знаннями про корисну та шкідливу їжу, обговорювали ідеї що ж потрібно робити, щоб завжди залишатися здоровим та спортивним. Подискутували щодо переваг здорового способу життя над шкідливим…              

Після занять хтось займався спортом на спортивному майданчику, хтось переглядав фільми, а хтось намагався сфотографувати равлика!                         

Ось так і пройшов п’ятий день перебування в нашому таборі – як завжди, весело, повчально та водночас цікаво. Чекаємо з нетерпінням наступного тижня! Він обіцяє бути дуже спекотним!