ДЕНЬ ШОСТИЙ

10 червня 2019 року

EUROPE DAY

День Європи для України означає багато чого, адже ми прагнемо стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. І святкуємо ми цей день починаючи з 2003 року. Таким чином, для нашого народу Європа вже довгий час є не лише географічною категорією. Це, перш за все – спільні цінності

незалежності, демократії та поваги до людини та її прав і свобод.

Інтеграція в європейське суспільство вимагає багато часу і зусиль. І сьогодні вихованці мовного табору «Fortune Hunters» поринули в обговорення та імплементацію європейських цінностей на практиці в прямому і переносному сенсі.

Так, наприклад, наші найменші Pink Pros в першій половині дня розпочали роботу над проектом за програмою eTwinning. Потім вони вирушили до музею ім. А. Ф. Худякової в інтернет-круїз «Європейські цікавинки», під час якого працівники музею розповіли багато чого цікавого про європейські країни та міста. Сподіваємося, в майбутньому, не доведеться обмежуватися лише інтернет-круїзами!                  

Але це ще не все! Наприкінці, PinkProsпоринули в чарівний світ аквагриму і опанували сучасний вид мистецтва під назвою «Боді-арт». Дякуємо Лафі Олені Володимирівні, представнику ЦДЮТ, за гарно проведений час!              

Загін Frosch-Frösche також побував у музеї ім. А. Ф. Худякової. І вони також здійснили віртуальну подорож Європою. Сам захід має назву «Вас вітає Європа». Представники музею запропонували дітям безліч цікавих активностей на європейську тематику.              

Загін Cometasна своїх заняттях з іноземних мов розвінчував міфи про Європу. Головними питаннями для обговорення стали: А чи знаєте ви, скільки країн в Європі? Що таке Євросоюз? Чи знаєте ви столиці всіх європейських країн?                  

Ну, і наостанок, залишилося спланувати майбутні подорожі до Європи. Молодці!             

Загін Popcorn присвятив свої заняття з іноземних мов саме європейським цінностям. Інтегруємо звичку сортувати сміття на практиці, в повсякденному житті!                    

Та й колективний малюнок на дошці виявився дещо символічним. Адже дійсно – Європа напрочуд різноманітна! Так як і кожен із нас.                  

Ще трішечки символізму в наближенні до Європи та європейських цінностей додає і загін Big Baby Tape. Кожна кулька, яку підписали діти,  символізує окрему Європейську країну. А далі – розвивайте ідею…       

Ну добре, на цій веселій ноті і будемо закінчувати! Готуємося до подорожей!