ДЕНЬ СЬОМИЙ

11 червня 2019 року

ADVENTURE DAY

Подорожі – один із варіантів побачити світ, насолодитись його красою і неповторністю та зарядитись енергією, щоб випромінювати внутрішнє тепло. А ще – вони поліпшують наше психічне благополуччя. Не дивно, що кожна людина полюбляє

подорожувати в тій чи іншій мірі. І для мовного табору «Fortune Hunters» це не є виключенням. Як ви вже здогадалися, шановні друзі, ми сьогодні знову подорожуємо! 

Тож почнемо нашу розповідь із загону Popcorn. І був цей загін у Таловій Балці. Все дуже просто – вмикаємо комп’ютер або телефон, «гуглимо» інформацію в інтернеті, знаходимо безліч цікавої інформації про це місце і його головні принади… А головною принадою цього села є Свято-Преображенська церква. Пощастило, що вона все ще збереглася, хоча знаходиться в не дуже гарному стані. Але, все ж таки, разом із навколишнім ландшафтом, ми вважаємо це місце одним із найкращих пам’яток Кіровоградщини. Побачивши цей храм на тлі навколишніх пагорбів, забути його вже вкрай важко.             

Загони Frosch-Frösche та Pink Pros разом вирушили до Бібліотеки для Юнацтва розгадувати таємницю Фараона. Ну дуже сильно пригледілася нам ця кімната! Так сильно, що загони ходять туди по-черзі. Наступного разу до квест-кімнати завітає загін Popcorn.   

Як бачимо, вихованці із загону Big Baby Tape полюбляють ніжитися на сонечку поблизу водойми. Від самого початку планували відвідати завод «Оболонь», але не вийшло. Можливо наступного разу пощастить. Ну що ж, і такий вид відпочинку заслуговує на увагу.        

І нарешті наші іспанці, загін Cometas. Художня Галерея «Vash Art Gallery» та її представники із радістю прийняли нас. Завжди приємно долучитися до створення чогось прекрасного, вічного…Відвідали галерею ми вперше. Тому нам вдвічі приємніше ділитися цією інформацією з Вами.       

Крокуємо до наступного дня!