ДЕНЬ ОДИНАДЦЯТИЙ

18 червня 2019 року

FUN IN THE SUN

Минув вже одинадцятий день перебування в нашому таборі! Потихеньку, не поспішаючи, табірна зміна крокує до свого завершення. Час невпинно рухається вперед.

Але День Позитиву все одно потрібно провести максимально позитивно. Не дивно, що від самого початку до самого завершення табірного дня наші «мисливці» не втомлювалися дарувати посмішки один одному. 

 

Зранку – заняття з іноземних мов та дуже гарна можливість сховатися від нестерпної спеки, адже в школі хоча б трішечки прохолодніше. І заняття, як завжди, були просто супер!

Лише на початку третього тижня ми помітили, що Pink Pros потихеньку перетворюються на справжніх «кіноманів». Вони вже вкотре переглянули черговий фільм англійською мовою. А потім відвідали розважально-спортивний комплекс «Південний». Дитячу ігрову кімнату, якщо простіше. Настрибалися, набігалися, нарозважалися, отримали купу позитивних емоцій і додому!

Загони BigBabyTape та Popcorn гарний настрій дарували собі дещо по-іншому. Вони його «вирізали» та «розмальовували» в прямому значенні цих слів.          

Загін Frosch-Frösche вирішив занотувати позитивні побажання друзям німецькою мовою і подарувати гарний настрій саме таким чином. Тепер доведеться братися за словнички і перекладати…           

Крім того, квест-кімнаті «Таємниця Фараона» в Бібліотеці для Юнацтва цього разу довелося розкрити свої таємниці загону Popcorn.  

Ну, а загін Big Baby Tape став учасником розважально-виховного заходу «Happy Time – Youth Day», який із задоволенням організували для нас працівники бібліотеки. Насправді, вони були не самотні, адже загони Frosch-Frösche та Cometas також приєдналися до них.           

До зустрічі наступного дня!