eTwinning «Eti II, the sequel»

2018-2019 навчвльний рік видався дуже плідним та цікавим для 10-А класу, а саме для учнів, які вивчають іспанську мову. Чому? Все дуже просто! Ці діти стали учасниками ще одного проекту eTwinning «Eti II, the sequel». Даний проект є продовженням проекту, в якому учасники працювали минулого року (Icluso Eti, even). Еті відвідав планету Земля та дізнався багато нового. Проект закінчився тим, що Еті відлетів додому та забрав із собою

комікс з пригодами на Землі. Еті обіцяв повернутися, і нарешті всі дочекалися. На нас чекали нові пригоди, а окрім пригод ще й серйозні питання, над якими усих змусив задуматися Еті. 

Нашими партнерами по проекту стали учні з двох навчальних закладів Іспанії (Країна Басків та Мелійя), а також з ЛІТу міста Олександрії. Робота тривала з жовтня 2018 року та закінчилася в червні 2019. Основними етапами проекту були наступні: знайомство з партнерами, презентація навчальних закладів, презентація країн-учасників, створення логотиів та обрання найкращого тощо. Учасники проекту об’єдналися у міжнародні групи та працювали над вирішенням дуже важливих питань сьогодення: захист та збереження культурної спадщини, боротьба з бідністю, захист прав дітей, захист навколишнього середовища та інші. Обговорення цих важливих тем велося на форумах, а результати кожна група представила проявляючи всю свою креативність.

Цікавим та пізнавальним став етап роботи над планетаріумом. Діти створили макети планет Ross 128b, Tau Ceti e, Gliese 581, H40307 g, Kepler 62 та підготували інформацію про ці планети, а ще помріяли, яким би могло бути життя на цих планетах. Одна з груп навіть створила невеличкий комікс! Свій планетаріум учні 10-А класу презентували малечі з перших класів, і ті були в захваті!

Одним із завершальних етапів проекту стала відеконференція, під час якої учасники проекту обговорили проблеми, над якими працювали  в міжнародних групах та їх вирішення. Це так круто, коли ти розумієш, що твоя думка співпадає з думкою однолітків із інших країн!

Хочеться подякувати всім учасникам проекту, а саме: Соловйовій Софії та Кулішкіній Юлії за старанність та відповідальність, Пашаєвій Анастасії та Процюк Карині  за креативність та фантазію, Маляр Дар'ї та Подрєзовій Анастасії за ідейність та творчість, Латашенко Анатолію та Томазу Данілу за гарний настрій та хорошу роботу в команді, Шиян Юлії та Іваночко Марію за надійність та відданість проекту. Щира вдячність нашим партнерам по проекту Амайі та Хосе Антоніо та їхнім учням! Ви - найкращі партнери!

Що далі? А далі - новий проект, над яким вся наша команда почне роботу у вересні. Але це вже інша історія!

Відео