Проект «Abracadabra»

«Кожна дитина - це успіх» - саме під таким девізом учасники проекту eTwinning «Abracadabra» працювали протягом 2018-2019 навчального року. Учасниками проекту стали учні з Мадриду, Валенсії та Олександрії.  Іспанська група 6-А класу була надійним партнером та достойно представила країну.

 

Проект має назву «Abracadabra», так як це слово пов’язане з магією, а магія в даному випадку стосувалася інклюзії. В деяких групах Мадриду та Валенсії працювали над проектом саме діти зі спеціальними освітніми потребами. Змішавши дітей різного віку, з різними характеристиками в одній Європі без кордонів, ми претендували нагадати всім про інклюзію навколо нас.

В центрі проекту була дитина, її індивідуальна робота в проекті та робота в змішаних міжнародних групах. Дощ ідей нам допоміг визначити основні етапи: самопрезентація, презентація міста та країни, створення та обрання логотипу, створення віртуальної книги заклинань, мрії з Чарівною паличкою, створення книги «Магія Різдва», спогади про Карнавал та інші.

Робота та спілкування з партнерами велася виключно іспанською мовою. Всі учасники із задоволенням знімали та монтували відео, складали заклинання, писали вітання з Різдвом своїм одноліткам та брали участь у відеоконференціях. Чудові партнери - запорука успіху проекту,  а наші партнери були дуже надійними та професійними. То ж сподіваємося, що наш проект буде достойно оцінено.

Відео