Вітаємо українські школи з отриманням европейської відзнаки eTwinning School!

Серед 192 000 европейських шкіл, які беруть участь у програмі eTwinning*, данну нагороду отримали лише 2216 шкіл з усієї Европи. Серед них 36українських шкіл. Ітвіннінг школи є прикладом сучасної демократичної европейської моделі школи. У вкладенні до листа ви можете знайти вітання з цією перемогою від Tibor Navracsics – Еврокоміссара з питань освіти, культури, молоді та спорту.

 

Цю нагороду отримала і Олександрійська НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 - спеціалізована школа"

Це перша нагорода програми, яка відзначає роботу не лише окремих вчителів, а цілої команди ітвіннерів та керівництва школи. Всі ми знаємо, що корабель може успішно пливти до цілі тільки тоді, коли у нього є мудрий капітан і натхненна та злагоджена робота команди, яку саме він покликаний забезпечити. Тож ми дякуємо Вам за підтримку творчих ідей ваших вчителів та учнів; реалізації проектів, розвиток інноваційних підходів та сучасних технологій! І нехай все це дає свої плоди: робить Вашу школу шанованою, вчителів – ще професійнішими, а учнів – успішними людьми ХХІ ст.!

* Програма «eTwinning Plus» спрямована на залучення середніх шкіл України до єдиної європейської Інтернет-мережі, обмін ініціативами, налагодження співпраці.

 Best regards,

Anastasia Zakharchenko

eTwinning Plus Ukraine co-funded by the Erasmus+

за підтримки Міністерства освіти і науки України