МАН 2019-2020 (секція "Іспанська мова")

Що Ви знаєете про Малу академію наук України? Мала академія наук України (далі МАН) – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. Науково-дослідницька робота в МАН організована за науковими

відділеннями та секціями відповідно до структури, затвердженої Президією МАН. Для задоволення інтересів і потреб дітей у дослідницькій діяльності в різних галузях науки й техніки щороку в системі роботи МАН запроваджуються нові секції та наукові відділення. Так, на базі НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 - спеціалізована школа» вже п’ятий  рік функціонує секція «іспанська мова» МАН.

Цього року заняття секції відвідують та пишуть науково-дослідницькі роботи 15 учнів  8-11 класів трьох навчально-виховних комплексів міста. Тематика робіт різноманітна, що свідчить про різні інтереси юних дослідників. Навчання в МАН відкриває значні перспективи перед школярами. Адже там вони дізнаються значно більше, ніж у школі. Тому нерідко випускники МАН стають найкращими студентами, які мають високі досягнення.

Незмінними науковими керівниками секції є Бондаренко Катерина Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики акультет іноземних мов ЦДПУ ім. В.Винниченка, та Балуба Олена Анатоліївна, учитель іспанської мови НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 - спеціалізована школа».
Хочеться побажати успіху та натхнення всім слухачам секції та цікавих досліджень!

Відеоматеріал