Новий проект eTwinning 

Новий навчальний рік приніс нові ідеї, а відтак і нові проекти eTwinning. Цього разу проект називається EC@VENTURAS та має на меті вивчення природних явищ та самої природи країн-учасників проекту, знайомство з основними екологічними проблемами, а також глобальним потеплінням. Учасниками проекту стали діти з Іспанії та України. Представники України це вже досвідчені ітвінери - учні 7-А класу, які вивчають іспанську мову.

 

Що чекає на учасників проекту? Багато цікавої роботи: діти працюватимуть з змішаних групах (учні з різних навчальних закладів-учасників проекту) присвячених якійсь сфері природи (тварини, риби, рослини, дерева). Кожна група буде досліджувати та вивчати свою відповідну сферу, пояснюючи її значення та проблеми, які та переживає. Групи будуть співпрацюввати, обмінюючись інформацією в різних форматах (малюнки, фігурки з пластиліну, паперу…).

Але то все попереду, а початок це - знайомство, презентація свого навчального закладу та країни, створення та обрання логотипу тощо. Але, звісно, головна мета проекту - спілкування учнів країн-учасниць за допомогою різних завдань та ігор, які допоможуть розкритися та вільно спілкуватися іспанською мовою. Побажаємо цікавої та плідної роботи всім учсникам проекту!