sÜRreÂLíST 

Наші самі досвідчені ітвінери, а це учні 11-А класу, які вивчають іспанську мову, працюють в проектах eTwinning з першого дня роботи програми eTwinning в нашому навчальному закладі. В цьому начальному році на нас чекає дуже складний та водночас дуже цікавий проект, який має назву sÜRreÂLíST. Учасниками проекту є Болгаря, Туніс, Україна та кілька шкіл Іспанії.

 

Ідея полягає в тому, щоб учні зрозуміли цінність мистецтва,  а саме напрямку сюрреалізм, побачивши та дослідивши цей напрямок не лише в живописі, але й в поезії та музиці.

Початок проекту це завжди знайомство з партнерами (презентація школи, міста, країни), де кожен партнер презентує надбання своєї країни. Наступний епат - створення логотипів та обрання найкращого. А потім почнеться вже сама активна фаза роботи над проектом. Яка саме? Ми не будемо розкривати всі секрети.

Що є особливістю даного проекту? Так як в проекті беруть участь близько 200 чоловік, і всі вони є старшекласниками, то ми додали в проект багато опитувань та анкет, які спрямовані на аналіз та самоаналіз виконаної роботи. Відеоконференції та роботи в змішаних групах дозволить всім учасникам проекту подолати мовний барєр та покращити рівень володіння іспанською мовою.

Тема проекту цікава, учасники - дуже позитивні та креативні, тож  ми впевнені, що результат буде неперевершеним!