БЛИЖЧЕ ДО СВІТОВОЇ СПІЛЬНОТИ!!!

Нещодавно, а саме 23.10 та 24.10.2019 року, до нас завітали волонтери Корпусу Миру США. Зустріч відбулася у рамках розширення міжнародного співробітництва закладу, пошуку нових контактів з представниками англомовних країн та взаємного культурного обміну з метою налагодження тісніших зв’язків у майбутньому.

 

Учні 6-11 класів із задоволенням поспілкувалися з іноземними гостями та поділилися своїми враженнями від вивчення іноземних мов. Було багато запитань, відповідей на них… Адже не даремно перший день нашого знайомства пройшов під гаслом ”Share your Culture”. 

Наступного дня волонтери із задоволенням розповіли про Організацію Об’єднаних Націй, адже саме 24.10 весь світ святкує день народження цієї організації. Після презентації учні зрозуміли, що ООН намагається покласти край насильству і укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності по всьому світу. Дуже доречною була дискусія щодо значимості ООН для нашої країни.

Ось так в дружній і теплій атмосфері минули ці два навчальні дні. А наостанок на наших гостей чекали купа селфі та індивідуальні бесіди ледь не з кожним учасником зустрічі. Дякуємо учениці 11-А класу Щербині Катерині за активну життєву позицію.

Фото