ДЕНЬ ПОДЯКИ!

28 листопада учні 2-А, 2-В, 2-Г, 3-Б, 4-А, 5-А, 5-Б, 6-Б, 6-В, 7-Б та 11-А класів разом зі своїми вчителями англійської мови Самойленко Д. В., Громовою С. А. та Волошко Р. С. святкували День Подяки. Це одне із найвідоміших та найважливіших свят в США, яке відзначають на державному рівні. Тож давайте дізнаємось, що це за свято та хто і коли його започаткував.

 

День Подяки відзначають в четвертий четвер листопада. Своїм корінням він сягає далекого 1620 року, коли після двомісячного плавання до берегів Америки причалив англійський корабель Mayflower. На ньому припливли близько ста пілігримів, які через релігійні переслідування залишили рідну країну та вирушили у таку небезпечну подорож у пошуках вільної землі. На жаль, перша зима видалася дуже суворою та важкою, тому забрала багато життів. Лише завдяки індіанцям, які навчили колоністів вирощувати боби, кукурудзу, гарбузи, показали де полювати на дичину, поселенці зібрали дуже щедрий врожай, який дозволив би їм пережити наступну зиму. Вирішено було влаштувати величезне свято, як знак подяки Богу за щедрість.

Вчителі підготували надзвичайно креативні завдання. На уроках англійської мови діти грали в різні ігри, створювали цікаві поробки своїми руками, переглядали англомовні фільми та просто дякували за те, що в них є. Здається, що кожен приєднався до святкування. Всі знають, що символом Дня подяки є індичка, тому хотілося б також згадати декорації, а саме барвисту індичку. Та й корабель видався на славу!

Дякуємо вчителям за гарно проведений день. Вашій творчості і наснаги немає меж! Ми впевнені, що саме завдяки таких креативним вчителям діти провели решту свого дня у піднесеному настрої. Фото на згадку!