Афганістан – 25 років пам’яті

11 лютого у Музеї Миру учні 9-11 класів загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 зустрілися з ветеранами війни в Афганістані Гуменюком Іваном Володимировичем (заступником голови громадської організації «Солдати в Афгані») та Німчуком Іваном Дмитровичем (членом правління) колишніми воїнами-інтернаціоналістами, яким і самим не віриться, що від дня виведення тодішніх радянських військ з Афганістану минуло вже 25 років – здається це було лише вчора. Вони, солдати і офіцери тієї війни із честю виконували свій військовий обов'язок – по-іншому вчинити просто не могли. Витримали тяжке випробування, зберегли свою людську гідність,

навчилися дорожити воїнською дружбою. Іван Володимирович і Іван Дмитрович розповіли про різні події та випадки, які ще раз довели, що ті хлопці, зовсім ще юні, робили неможливе, вони дійсно знають справжню ціну життя.
Мета заходу: вшанування учасників бойових дій на території інших держав, збереження історичної правди про бойові події у Афганістані, знайомство з воїнами-афганцями, що проживають у нашому місті.
Усі присутні віддали шану та пам'ять, усім загиблим в тій війні, хвилиною мовчання.