Онлайн-журнали та електронні щоденники в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» - вимога сучасності.
З квітня 2020 року в навчальному закладі почалось запровадження електронного журналу на платформі "Нові знання" з метою поступового переходу на електронний документообіг.
Онлайн-журнали та електронні щоденники стають невід'ємною частиною навчання. 
За допомогою даного сервісу для користувачів стали доступні такі послуги та можливості: інформації про успішність учнів (відмітки і пропуски, коментарі до них; нотатки до уроків; домашні завдання; зауваження і багато іншого), а також суміжна інформація, що доступна через Інтернет, в тому числі розклад уроків учня і вчителя; розклад шкільних дзвінків, канікул; персональні сторінки кожного користувача (вчителів, учнів, батьків); спілкування всередині школи тощо. 
В нашому навчальному закладі кожен учень має свою персональну сторінку, може заходити на неї через Інтернет, бачити там розклад уроків, свої, і тільки свої, оцінки на сторінці електронного журналу (виправляти чи стирати оцінки він не може). Вчителі-предметники виставляють оцінки, записують домашні завдання на наступний урок і тут же можуть їх перевіряти з коментарями у тих учнів, які їх вже виконали.
Із 9 по 13 листопада учні 5-9 класів нашого закладу навчаються дистанційно. Всі навчальні кабінети, закріплені за класами, забезпечені необхідним обладнанням (комп’ютери, ноутбуки, веб-камери, під'єднані до мережі Інтернет) для проведення уроків у синхронному (zoom) та асинхронному режимі. Під час уроків педагогічні працівники пояснюють тему уроку та надають чіткі інструкції щодо виконання домашнього задання.
Педагогічні працівники завдяки платформі «Нові знання» мають можливість створювати більш детальне домашнє завдання (навчання в асинхронному режимі), на яке учні мають можливість дати відповіді у системі, натиснувши на кнопку «Дистанційне навчання». Готове дистанційне задання відображається в щоденниках учнів усього класу («ДЗ»), на яке можна відповісти в системі. В щоденнику невиконане завдання буде відмічене хрестиком напроти відповідного уроку. Для того, щоб виконати завдання, необхідно натиснути на «ДЗ», щоб переглянути і ввести відповідь. У відкритому вікні є можливість вводити тексти, додавати файли, посилання. За потреби файли можна завантажити з комп’ютера.
Оцінювання виконаного завдання відбувається прямо у вікні готового завдання.
Отож, що дає платформа «Нові знання»?
Батькам: контроль успішності навчання, контроль домашніх завдань; чат з вчителем, можливість поставити вчителю питання і отримати на них відповіді; можливість вчасно дізнатися про події в навчальному закладі.
Учням: можливість в будь-який час подивитися свої оцінки; легко узнати домашні завдання, розклад предметів.
Вчителям: формування основних звітів за лічені секунди; зручний і надійний спосіб спілкування з батьками.
Часто можна почути скептичні слова в бік сучасних технологій, мовляв, раніше не було Інтернету, і вчилися краще, і щоденники подавали на оцінки, а тепер є усе, крім одного – бажання вчитися. Однак хто б там що не говорив – сьогодні інші діти, інший час, інші можливості і пріоритети, врешті – інший соціум - він мобільний, віртуальний і багаторесурсний. Тож електронний щоденник, електронний журнал – це сьогодення. Особисту сторінку в щоденнику можна легко перетворити в портфоліо і розповісти всім про свої здобутки. В цьому допоможе власний блог, фантазія для створення і оформлення заміток, файли для матеріалів і грамот, дипломів, стіна з новинами і багато іншого. Тому скептикам бажаю спробувати, а тим, хто вже працює - відкриття нових можливостей.