МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ВПРАВНОСТІ "БЕБРАС-2020"

У НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів N 9 - спеціалізована школа» пройшов Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бебрас-2020".

Щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Тому, починаючи з початкових класів, учні вивчають основні принципи та ознайомлюються з сучасними напрямками розвитку цих технологій.

 

Одним із важливих засобів зацікавлення учнів навчанням є проведення різного роду змагань.

08 листопада 2020 року 79 учнів з 2 по 9 клас нашого закладу взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності “Бебрас-2020”, який покликаний винайти найобдарованіших і талановитих дітей.

Конкурс проводиться з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій.

Троє учнів не мали змогу прийти у заклад і взяти участь у конкурсі очно, тому для них було організовано участь у конкурсі з використанням технологій дистанційного навчання на платформі zoom.

Організували та провели конкурс учителі інформатики Малишева Т.А., Дериземля Т.О., Смагіна В.О., Терещенко С.В.

Школярі отримали задоволення від розв’язування цікавих логічних завдань та захоплюючих задач на комп’ютерах. Під час конкурсу панувала доброзичлива атмосфера. Завдання були непростими, але сподіваємось, що учасники добре справилися з ними.

Дякуємо школярам та батькам за участь у конкурсі, бажаємо їм терпіння в очікуванні результатів та перемог!