"Школа-ітвінер"

НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 - спеціалізована школа» другий рік поспіль отримує горде звання "Школа-ітвінер". Це висока оцінка нашої роботи Центральною службою підтримки програми eTwinning, яка знаходиться у Брюсселі. Також ми отримали лист-подяку за плідну роботу, табличку "eTwinning School» та прапор  з логотипом програми програми.

Це звання отримали 2139 шкіл із 44 країн світу. В Україні в програмі eTwinning зареєстровано більше тисячі шкіл. Звання eTwinning school отримали лише 16 шкіл України, серед них і наш навчальний заклад, чм ми безмежно пишаємося. Робота педагогів закладу оцінена на європейському рівні. Вчителі-ітвінери доклали максимум зусиль, щоб увійти до списку найкращих.

 

Хочеться нагадати, що eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, які зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проєктів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проєкт eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

На сьогодні eTwinning та eTwinning Plus це: 

  44 країни-учасниці

  206513 зареєстрованих навчальних закладів

  790 590 вчителів-учасників

  104 922 проєктів

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. У рамках програми учні тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проєктів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи. У свою чергу українські вчителі мають нагоду налагодити контакти з вчителями інших країн. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

Висловлюємо подяку активним ітвінерам, учасникам проєктів, адміністрації навчального закладу, Службі підтримки програми в Україні та Центральній службі підтримки програми eTwinning в Брюсселі!