Новини про програму eTwinning? Так! Вони в нас є!

Маємо дуже цікаву роботу в нових проєктах. Один із проєктів має назву «ExpresArte», і в ньому працюють учні 7-А класу. Окрім учів з України учасниками проєкту є діти з Португалії, Болгарії та Іспанії. Головна ідея проєкту - дізнатися, як великі художники виражали свої почуття в мистецтві, та навчитися самим це робити по мірі можливості. Проект дуже цікавий, має багато завдань та заходів, пов’язаних з мистецтвом. Мова пілкування та роботи - іспанська. Учні працюють в міжнародних

змішаних групах, що дозволяє їм проявити свої лідерські якості, навчтися співпрацювати та знаходити спільну мову уникаючи конфліктів. Чудовий досвід та багато можливостей проявити себе!

Ішний проєкт, в якому працюють учні 8-А класу, називається «MONO-LOGOS». Учасниками проєкту є учні з Португалії, Італії, Іспанії та України. Монолог - мовлення, яке звернене до самого себе чи інших. Мовленнєві типи монологу зумовлені притаманними йому комунікативними функціями (розповідь, роздум, опис, оцінка, сповідь тощо). Комічний монолог - це саме той, над яким ми збираємось працювати, щоб учні презентували різні актуальні проблеми з комічної точки зору з метою спровокувати роздуми про них. Проєкт складний, цікавий, багатогранний. Сподіваємося отримати позитивну реакцію та позитивні емоції всіх учасників проєкту. Навчальні заклади-учасники проєкту дуже різні за географічним розташуванням, культурою та мовою, тому ми вважаємо, що наш проєкт буде дуже гарною можливістю заохотити тісніші зв’язки між ними. Ось так! Завжди раді поділитися з Вами нашими здобутками та планами на майбутнє!