День безпечного Інтернету 2021 

#SID2021 #SaferInternetDay2021 #ДеньбезпечногоІнтернету2021

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.  Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

 

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє  свою роль у створенні кращого Інтернету , зокрема, наймолодших користувачів.

За запрошенням  Центру кращого Інтернету наш  заклад  долучився до спільного проведення цього дня в Україні.

Учениці 7-Б класу Бірко Діана та Смірнова Владислава  взяли участь у оформленні  інформаційного стенду «Ми -за безпечний інтернет». На куточку семикласниці розмістили правила інтернет-безпеки  та інтернет-етики  для  дітей  та  підлітків. Також  на земній півкулі відобразили  як  хмарні сервіси, соціальні мережі, месенджери  змінили наше життя,  як інтернет впливає на особистість, на суспільство вцілому.

На уроках  інформатики учні  молодших  класів ознайомилися  із цікавими фактами щодо використання  мережі  та з правилами спілкування у віртуальному  середовищі. Учні 10-х класів презентували проєк т «Безпека дітей в інтернеті». Підсумком  дня безпечного  Інтернету в закладі стала акція – флешмоб «Зроби  інтернет безпечним!».