Проєкт «sÜRreÂLíST» став кращим проєктом року 

В четвер, 18 лютого 2021 року, з 870 поданих проектів було визначено переможців в чотирьох вікових категоріях та п’яти спеціальних. Всі ці проєкти є чудовими прикладами спільної роботи та показали неперевершені результати.

Проєкт «sÜRreÂLíST» став кращим в спеціальній категорії «Проєкт іспанською мовою». Цю категорію заснувало Міністерство освіти Іспанії.

 

Учасниками проєкту стали навчальні заклади з чотирьох країн (Іспанія, Болгарія, Туніс та Україна), а головною темою - модерністський напрямок та його прояви в мистецтві. Учні здобули  нові знання про історію, розвиток та еволюцію нових для себе понять. Всі звяли участь у різних видах діяльності, проявили себе творчо під час реалізації фінальних продуктів проекту.

Не дивлячись на COVID19 та корективи, які він вніс в життя кожної людини, ми змогли подолати всі перешкоди та гідно закінчити роботу над проєктом.

Учасники проєкту, які представляли Україну, це випускники 11-А класу 2020 року. Всі працювали з великим задоволенням, намагаючись зробити проєкт унікальним. Без сумніву, їм це вдалося!
Давайте привітаємо переможців та побажаємо нових проєктів та перемог в житті!