ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, УЧНІ!!! 

Раді вітати Вас з початком нового 2021/2022 начального року та продовженням співпраці нашого навчального закладу за програмою ”ENGin” – Програми підвищення рівня володіння і практикування розмовної англійської мови учнівською та студентською молоддю.

 

Трішечки про саму програму:

Молодь віком від 13 до 22 років має унікальну можливість спілкуватися з носієм мови протягом години щотижня, позбутися мовного бар’єру, покращити свою розмовну англійську, а також познайомитися і подружитися із однолітками навколо світу. Тривалість навчання – необмежена. Більше про програму можна дізнатися за покликанням на сторінці facebook https://www.facebook.com/enginprogram або завітати на сайт https://uk.enginprogram.org/. Також Ви можете звернутися безпосередньо до координатора програми в закладі і отримати більш детальну інформацію.

Коротко про перспективи:

Мета проста – ми зацікавлені в тому, щоб наші учні отримували безперевну взаємодію, зв’язок та спілкування з навколишнім світом поза межами нашої країни. Ми впевнені, що від цієї співпраці виграють абсолютно всі.

Тому запрошуємо до спілкування всіх зацікавлених осіб!