Обери професію своєї мрії

12 жовтня 2021 року учні 9 –Б класу долучилися до Всеукраїнського онлайн уроку з профорієнтації, який проводився у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».

Мета проєкту – сприяти учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.

В онлайн-занятті взяли участь відомі українці, зокрема Євген Клопотенко – шеф-кухар і телеведучий, який входить до топ-50 кухарів світу, Жан Беленюк – народний депутат, олімпійський чемпіон Токіо-2020, Уляна Пчолкіна – чемпіонка світу з паракарате, телеведуча та громадська діячка, Ганна Резніченко – кар'єрний радник, яка провела майстер-клас «Як визначити професію своєї мрії».

Під час зустрічі фахівці надали корисний електронний ресурс www.hryoutest.in.ua, де можна пройти тестування з вибору професії, отримати консультацію, ознайомитися з цікавою інформацією. Також, здобувачі освіти отримали інформацію, як обрати професію своєї мрії, підготуватись до працевлаштування, дізнатись про найперспективніші професії в Україні та світі. І все це в цікавих форматах - відео та мультимедійних курсах.

Прямий етер отримав сертифікат від Книги рекордів України щодо наймасштабнішої події - відкритого уроку з профорієнтації!