РОМАНТИЧНЕ РАНДЕВУ «СУЗІР’Я СИМПАТІЙ»

День закоханих – це один із найбільш пристрасних, теплих, чуйних, ніжних та романтичних днів року. Створити атмосферу свята, а також ознайомити присутніх із легендами та історіями, пов’язаними з Днем святого Валентина, вирішили працівники бібліотеки-філії № 8 для юнацтва Олександрійської міської ЦБС, запросивши учнів Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради на романтичне рандеву «Сузір’я симпатій».

З’єднати половинки сердець з іменами відомих на весь світ закоханих пар було запропоновано під час першого конкурсу «Знайди пару».

Інтелектуальна вікторина «Українські слова з англійською любов’ю», конкурси «Компліменти», «Сердечний шифр», «Подаруй серце» – це далеко не повний перелік усього цікавого, що було під час заходу.

Хлопці та дівчата демонстрували свої творчі та акторські здібності, дивуючи один одного власною винахідливістю у конкурсі «Зрозумій мене без слів».

І, звичайно ж, у День усіх закоханих просто неможливо залишитися без подарунків. Усі присутні отримали теплі передбачення від бібліотекарок та побажання зустріти свою половинку й навчитись берегти кохання.