Підсумки конкурсу "Мистецький вернісаж" 2014

За результатами конкурсу диплом І ступеня отримали:

1. Хоровий колектив учнів 5-7 класівзагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Хорове мистецтво», керівник Джулай Ольга Петрівна.

2.Хоровий колектив учнів 3-4 класівзагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Хорове мистецтво», керівник Джулай Ольга Петрівна.

3.Бондаренко Вікторія, учениця 5-Б класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Вокальне мистецтво», керівник Джулай Ольга Петрівна.

4. Толкачова Софія, учениця 6-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Оригінальний жанр».

5. Смірнова Катерина, учениця 10-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Художнє читання», керівник Хрієнко Алла Вікторівна.

6. Учні 7-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Театральне мистецтво», керівник Коваленко Любов Вікторівна.

7. Учні 10-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9: Лашукова Анастасія, Фесун Анастасія, Врадій Крістіна у номінації «Хореографічне мистецтво».

8.Пирог Катерина, учениця 5-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9, у номінації «Художнє слово», керівник Максимова Людмила Володимирівна.

9. Вінніченко Карина, учениця 11-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9, у номінації «Художнє слово», керівник Максимова Людмила Володимирівна.

10. Корж Анастасія, учениця 11-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Художнє слово», керівник Охапкіна Олена Олександрівна.

11. Ансамбль учнів 5-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9, у номінації «Вокальне мистецтво», керівник Джулай Ольга Петрівна.

12.Панайотова Вікторія, учениця 9-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9,  у номінації «Вокальне мистецтво», керівник Балуба Олена Анатоліївна.

13. Криндач Анастасія, учениця 6-Б класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Вокальне мистецтво».

14. Корчменко Олександр, Вінніченко Каріна, учні 11-А класу загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9, у номінації «Кращі ведучі», керівник Максимова Людмила Володимирівна.

15. Пугач Ілля, Клочан Катерина, учні 10-А класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9, у номінації «Кращі ведучі» керівник Максимова Людмила Володимирівна.

Диплом ІІ ступеня отримали:

1. Учні 4-Б класузагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9, у номінації «Хореографічне мистецтво», керівник Єрастова Лариса Борисівна.

Подяки отримали:

1.Джулай Ользі Петрівні, вчителю музичного мистецтва загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9.

2.Хрієнко Аллі Вікторівні, вчителю української мови та літератури загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9.

3.Коваленко Любові Вікторівні, вчителю української мови та літературизагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9.

4.Єрастовій Ларисі Борисівні, вчителю початкових класів загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9.

5.Балубі Олені Анатоліївні, вчителю іспанської мови загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9.

6.Охапкіній Олені Олександрівні, вчителю англійської мовизагальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9.

7.Гречанюк Інні Володимирівні, вчителю трудового навчання загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9.

8.Остаповій Валентині Іванівні, вчителю образотворчого мистецтва загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9.

9.Максимовій Людмилі Володимирівні, педагогу-організатору загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Кращий сценарій».

10. Александровій Вікторії, Задворних Анастасії, ученицям 9-А класу загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9 у номінації «Краще музично-технічне оформлення свята».

11.Танцювальному ансамблю учнів 8-х класів загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 9:Баленко Ліані,Подшах Анісі, Подгорній Карині.

Найкращі номери прийняли участь в міському концерті "Мистецький вернісаж" 2014.

Фотографії в фотогалереї.