Вчителі з України взяли участь в контактному семінарі для іспаномовних ітвіннерів в Іспанії

13-15 листопада в Мадриді пройшов eTwinning Contact Seminar для учасників програми, що викладають іспанську. Захід був присвячений темі HablARTE (у перекладі – «розмова») та проводився іспанською мовою.

Участь у семінарі взяли 36 учителів з Іспанії та 45 учителів з Італії,

Тунісу, Угорщини, Чехії, Ірландії, Португалії, Норвегії, Словаччини, України та Франції. Від нашої країни учасницями стали Олена Балуба (Загальноосвітній навчальний заклад №9, Олександрія, Кіровоградська обл.) та Христина Горбаткова (Краснодонська міська гімназія, Луганська обл.).

Основною метою заходу було удосконалення використання ресурсів eTwinning, популяризація програми, покращення якості реалізації та заохочення до створення проектів. Перед учасниками виступили директор інституту освітніх технологій і післядипломної освіти вчителів Дон Фелікс Серрано Дельгадо з темою важливості міжнародної співпраці та член Національної служби підтримки eTwinning в Іспанії Дієго Рохас Руіз, що розповів про ключові моменти eTwinning як частини міжнародної програми Erasmus+.

Учасники взяли участь у серії практичних занять, де розглянули можливості оновленого TwinSpace й навчилися застосовувати ресурси мультимедіа в ньому, та ознайомилися з найцікавішими проектами за участі іспанських вчителів. Для кращого знайомства під час екскурсії Мадридом всі учасники були поділені на групи. Також ітвіннери відвідали музей Прадо, де в рамках отриманого завдання потренувалися помічати непомітні на перший погляд речі.

У ході семінару вчителі, традиційно, отримали змогу попрацювати над створенням спільних проектів. Обмін ідеями між колегами з різних країн відбувався з самого ранку до пізньої ночі. У результаті цієї співпраці в програмі eTwinning з’явилися нові цікаві проекти.

eTwinning Plus