Майстер - клас для вчителів англійської мови

12 березня 2015 року на базі Олександрійського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9- спеціалізована школа» був проведений майстер-клас для вчителів англійської мови «Технології розвитку критичного мислення на уроках англійської мови».

Учасників заходу привітала директор навчального закладу Т.Малишева та розповіла про навчальну роботу та плани на майбутнє кафедри

вчителів іноземної мови. Теоретичну частину «Процес пізнання та розвиток критичного мислення за таксономією Блума» представила керівник міського методичного об’єднання вчителів англійської мови О.Кузьменок.

Учасники семінару відвідали уроки англійської мови в 2-а та 5-а класах вчителів Т. Грінцової та Н.Шапочкіної, на яких вчителі показали реалізацію даної проблеми. В практичній частині семінару учасники відчули себе студентами. З ними був проведений майстер-клас «Розвиток критичного мислення під час навчання слуханню», який провела вчитель навчального закладу О.Міщенко та майстер-клас «Розвиток критичного мислення під час навчання читанню», який провела вчитель О.Охапкіна. Всі вчителі НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9-спеціалізована школа», які готували цей семінар, проявили творчість, креативність та майстерність. Учасники семінару-практикуму щиро подякували директору навчального закладу Т.Малишевій, завучу О.Кузьменок та кафедрі вчителів іноземної мови за плідну роботу та побажали творчої співпраці.