Учні поспілкувались з правоохоронцями

Правова освіта є складової частиною системи освіти і має на меті формування високого рівня правової культури та правосвідомості особи, її ціннісних орієнтирів та активної позиції як члена громадянського суспільства. Кожен з нас, і дорослий і малий, є повноправним членом суспільства, його невід’ємною частиною, вільним і рівним у своїй гідності та правах. 

Першим кроком для повної реалізації себе як повноцінного громадянина є ознайомлення з основними правами та обов’язками. Адже, щоб запобігти порушенню своїх прав, а в разі порушення – захистити, то потрібно їх знати.

У нашому закладі, в рамках виховної години, для учнів  10-х класів відбулася зустріч з представником кримінальної міліції у справах дітей. Основною метою такого заходу стало попередження злочинності, правопорушень, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, та пропаганда здорового способу життя. 

Зустріч розпочалася із бесіди-лекції: насамперед працівник кримінальної міліції у справах дітей звернув увагу на шкідливі звички та їх наслідки на юний організм. Також нагадав  правила поведінки у стінах закладу та поза його межами, вказав на необхідність покращення навчальної дисципліни та попередив про наслідки, які настають за її порушення.

Поспілкувався з дітьми про кримінальну та адміністративну відповідальність за скоєння правопорушень, адже за кожний свій вчинок учні мають нести відповідальність.

Тому варто замислитись над тим, здійснювати  необдумані вчинки, чи ні.