«Класний керівник року»

26 жовтня 2015 року підведено підсумки (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015-2016 навчальному році. Конкурс проводився у номінаціях «Класний керівник 5-7 класів», «Класний керівник 8-9 класів» «Класний керівник 10-11 класів».

Одним із завдань Конкурсу було виявлення якісно нових форм і методів, технологій організації виховної роботи, авторських педагогічних виховних програм, систем, моделей, обмін інформацією про сучасні науково-методичні та практичні досягнення, висвітлення

результатів експериментальної діяльності в закладах освіти, участі в реалізації шкільних та міських проектів (програм) з проблем виховання.

У номінації  «Класний керівник 8-9 класів» взяла участь класний керівник 8-А класу Сичова Наталія Іванівна.

Конкурсні матеріали оцінювалися за такими критеріями: цілісність опису виховної системи класу з повним розкриттям її компонентів (описово) та у вигляді моделі; опис власного  педагогічного досвіду; наявність презентації  власного педагогічного досвіду в програмі Power Point; розробок виховних справ (3-4 заняття), що розкривають специфіку системи роботи класного керівника  над проблемою, сучасні підходи до організації виховного процесу в класі; фотоматеріалів (портретта 4-5 сюжетних фотографії про педагогічну діяльність в електронному  вигляді і відеоматеріали); перелік публікацій класного керівника; наявність диску з матеріалами.

Переможцями  міського туру Всеукраїнського  конкурсу  «Класний
керівник року» у кожній з номінацій стали учасники, які набрали за результатами протоколу найбільшу кількість балів, конкурсні роботи яких було визнано кращими.

Сичова Наталія Іванівна у номінації  «Класний керівник 8-9 класів» посіла ІІ місце.

Вітаємо Наталію Іванівну та бажаємо їй успіху та творчих злетів.