Ітвіннери відсвяткували Підсумки року eTwinning Plus 2015 в Україні 

eTwinning Plus 

11-12 грудня у Києві відбулися Підсумки року eTwinning Plus 2015 в Україні. Подія зібрала понад 130 найактивніших вчителів та директорів їхніх шкіл, серед яких були представники навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області учителі іспанської мови Балуба Олена Анатоліївна, англійської

мови Волошко Роман Сергійович та директор Малишева Тетяна Анатоліївна.

Захід урочисто відкрив заступник Міністра освіти і науки України Хобзей Павло Кузьмович.  Він привітав присутніх з досягненнями eTwinning Plus в Україні в 2015 році, розповів про роль вчителя у ХХІ ст. та про цілі, які програма ставить перед ітвіннерами на найближчі роки. Керівник програми в Україні Сергій Теплов,наголосив на важливій місії вчителя як того, хто допомагає соціалізувати наших дітей. У свою чергу координатор програми Валентина Веліченко ознайомила вчителів з цьогорічними результатами діяльності програми в Україні в цифрах та фактах, а також розказала про плани на 2016 рік.

У рамках заходу ітвіннери взяли участь у воркшопах «Вчитель як менеджер освітнього процесу», «Правила успішної презентації: вміст, структура & дизайн», «Активні громадяни: для чого і як починати змінити себе?», «From problems to solutions».

Наприкінці кожного року команда PSA Ukraine обирає 5 найкращих проектів року в Україні.

Найкращим проектом року може стати лише той, що отримав відзнаку National Quality Label.

Найурочистішим моментом стало нагородження 5 найкращих проектів року. Нагороду (планшети та дипломи) від PSA Україна отримав проект «Los misterios del bosque», учитель навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» іспанської мови Балуба Олена Анатоліївна, директор закладу Тетяна Малишева.

Вчителі-переможці презентували свої проекти. В рамках заходу ітвіннери поспілкувалися, обмінялися досвідом, поділилися досягненнями та надихнули один одного на нові звершення у 2016 році.

Фотогалерея