120 років від дня народження С. Єсеніна

У грудні 2015 на Кіровоградщині було проведено цикл заходів, присвячених ювілейній даті з дня народження С. Єсеніна. Школярам було запропоновано взяти участь у наступних конкурсах: «Кольорова  гама в поезії Сергія Єсеніна», «Ілюстрації до творів Сергія Єсеніна»  та  конкурсі читців.

Долучилися до участі у конкурсі й школярі НВК «ЗНЗ I-III ступенів № 9 – спеціалізована школа».  Учасники першого конкурсу «Кольорова гама

в поезії Сергія Єсеніна» провели дослідницьку роботу: перечитали більше 120 творів поета та виявили кольори, згадані Єсеніним. Кожен із них намалював квітку з пелюстками, відповідними кольоровій гамі єсенінських творів. Дослідили, скільки разів зустрічається в поезії той чи інший колір. Беззаперечним переможцем творчого конкурсу стала Кабалія Маріам, учениця 10-А класу нагороджена Дипломом І ступеня та Сертифікатом, що закріплює за нею право стати учасницею обласної культурно-пізнавальної програми. Дипломом І ступеня  нагороджені  Радіонова Юлія (11-А клас), Сайко Арина (6-А клас). Дипломом ІІ ступеня нагороджена Стоян Олександра (9-А клас). А Дипломом ІІІ ступеня – Ставчанська Єлизавета (11-Б клас), Кобзар Валерія (6-Б клас).

В номінації «Ілюстрації до творів Сергія Єсеніна» перемогу отримали  Каньшина Дарина – Диплом І ступеня (7-А клас), Пальонний Дмитро – Диплом II ступеня (6-А клас). За краще виконання творів С.Єсеніна Вацюк Даніїл (8-А клас)  нагороджений Диплом І ступеня.

 Вітаємо переможців!