«Вінок поезії  для Тараса»

На початку березня вся Україна вшановує пам’ять Великого Кобзаря. Учні нашої школи не могли залишитися осторонь цієї події. І вже 10 березня 2016 року було проведено виховну годину на тему: «Вінок поезії  для Тараса» на честь вшанування пам’яті великого українського письменника, художника, громадського і політичного діяча  та сина України.

Захід був підготовлений вчителем Лопатюк С.Ю. та бібліотекарем

Шайховою Л.М. Під час заходу з вуст ведучих (Верпеки Д., Євсеєнка Р.,Пагловець С.-Л., Шкільнюк А.) пролунали елементи біографії.  Воловоденко Є, Зелена М., Полтавська Д., Свида Є., Юрко А., Юрко М.    – декламували незабутні рядки поезій Т. Шевченка. Звучали  музичні уривки на слова його віршів: «Зоре моя вечірняя», «Реве та стогне Дніпр широкий».

Тож вшановуючи пам’ять Тараса Григоровича Шевченка, школярі вкотре усвідомили, що Кобзар для України є тим національним символом, які з’являються в кожного народу саме в ту хвилину, коли здається, що народу цього вже немає. Він не тільки «возвеличив отих рабів німих», а повернув надію на свободу, показав шляхи до національного визволення, навчив шанувати самих себе.