Зустріч з волонтерами

З метою національно-патріотичного виховання в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» відбулася зустріч з волонтерами Кабановою І., Качинським С. та учасниками АТО Сергієм Буковським (Бамбук) та Миколою Мандригіним (Касік).

Кабанова І. та Качинський С. розповіли  про їхню діяльність як волонтерів, показали речі та сухі харчі, які волонтери виготовляють

власноруч, розповіли як постійно їздять на блок-пости та безпосередньо у зону бойових дій, щоб передати бійцям зібрану допомогу,  яку  надають  усі добрі та небайдужі люди нашого міста. На фотокартках учні мали змогу побачити воєнну  техніку, зруйновані під час бойових дій будинки,  а  також  бійців,  яким передають зібрану допомогу,  дитячі  малюнки  та привіти з дому.  

    Волонтери  розповіли, що на зібрані гроші вони закуповують  для  солдат найнеобхідніше  –  воду, овочі, фрукти, мед, цукерки, ліки, теплі речі, засоби особистої  гігієни.  А небайдужі мешканці міста  передають  ковдри, подушки, дитячі малюнки, ляльки-мотанки – обереги, здатні вберегти наших бійців від біди. Діти передають хлопцям листи зі словами подяки за захист Батьківщини та проханням якнайскоріше живими і здоровими повертатися додому з перемогою.

Вони подякували дітям та їхнім батькам  за  зібрані  речі, малюнки, які вже не перший  раз  заклад  передає бійцям  АТО.  Воїнам на передовій надзвичайно сподобались подарунки учнів. І у відповідь на доброту, вони відповіли тим самим, передавши подарунок – прапор України з побажаннями миру та злагоди.

Учні із захопленням слухали виступ воїнів, із цікавістю задавали запитання на найрізноманітнішу тематику, але питання про те коли все ж таки закінчиться війна – залишилося без відповіді .

Зустріч закінчилась спільним фото, діти підходили до бійців та волонтерів, обіймали їх, висловлювали подяку.