Відбулася установча сесія Кіровоградської МАН 

16 квітня 2016 року в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету відбулася настановча сесія  для абітурієнтів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (далі – МАНУМ).

585 кращих учнів із переважної більшості районів області виявили бажання долучитися до «МАНівської родини» та взяли участь у настановчій сесії. 

 

Цьогоріч на пленарному засіданні учнів вітали: Дузь С. Д., заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації; Левченко О. М., проректор з наукової роботи Кіровоградського національного технічного університету, доктор економічних наук, професор; Коротков А. Є., директор Кіровоградського облкомплексу, народний артист України, професор; Філянт С. В., виконавчий директор Кіровоградської МАНУМ.

Під час урочистостей учні та їх педагогічні керівники не лише ознайомилися із системою роботи МАНУМ, але й мали змогу почути від випускників та переможців Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України про нові можливості та переваги навчання в Малій академії наук.

Після  пленарного засідання усі абітурієнти були запрошені до навчальних аудиторій, де і відбулося перше знайомство з науковими керівниками та Наукою в цілому.

Делегація секції «Іспанська мова» складалася з 14 учнів. Діти познайомилися з науковим керівником Бондаренко Катериною Леонідівною та отримали теми своїх науково-дослідницьких робіт. Зустріч була плідною. Учні мали можливість ознайомитись з формами роботи відділення іспанської мови та отримати відповіді на всі питання. Побажаємо успіхів майбутнім науковцям!