Ювілейний звіт!

30 травня 2016 року наш мовний загін відзначає ДЕСЯТУ РІЧНИЦЮ з моменту свого заснування!

Почалось все напрочуд  яскраво – від плану роботи та бойового настрою наших «мисливців» і аж до щоденних виплесків креативу та невтримної юнацької енергії!

Перший день -30 травня був присвячений знайомству вихованців в групах та створенню «корпоративного стилю»: діти шляхом жеребкування вибрали колір галстуків для своїх команд, а потім

«чаклували» над створенням візитівки, назви, речівки та гасла.

Клас 6-А своєю назвою переконливо довів, що вони вивчають саме англійську мову. Адже відтепер вони – команда «АВС». Проте це не банальна назва абетки в англійській мові. Це абревіатура:

AAchieving (ті, хто досягають мети)

BBelieving (ті, хто вірять)

CCharming (чарівні, милі)

Вихованці з 6-Б класу напевне вирішили, що їхня поведінка не буде найкращою ще з самого початку… подякуємо діткам за відвертість! Та тепер вони не просто дітки, а DARE-DEVILS (зірвиголови, відчайдухи)

Третя група, як то кажуть, «з родзинкою»: за рішенням вихователя (вчителя іспанської мови) всі їхні звіти (концертні та театральні номери) будуть іспанською мовою (або ж сумішшю іспанської з англійською. Назва команди – BANANAS ENERGY.

Незвично, а відтак оригінально до вибору «корпоративного стилю» підійшла команда, котрій дістались галстуки блакитного кольору. Вдало в своїй назві вони використали ідіоматичний вислів:

OUT OF THE BLUE, що на українську мову можна перекласти одним словом НІЗВІДКИ.

А вихованці з 8-А класу довели, що рожевий колір пасує не лише дівчатам, та ще й назву таку привабливу вибрали – DOUGHNUTS (пончики)

Ось так весело та корисно пройшов перший день. Далі буде!