Проект eTwinning "A través del espejo"

Проект "A través del espejo" - це проект eTwinning, над яким працювали учні 7-А та 7-Б класів НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа» протягом 2015-2016 навчального року.

Головна ідея проекту - дослідити та вивчити, як основні емоції (страх, сум, ненависть, злість, здивування тощо) впливають на формування молоді та яким чином відображаються в культурах країн-учасників.

Нашими партнерами по проекту були учні з Іспанії та Тунісу.

 

Під час роботи над проектом діти не лише зайомилися та спілкувалися, а й створювали відеоролики та презентації. Важливим стало освоєння та використання нових програм у роботі над проектом (Prezi, Quik, Surveymonkey, Vidbook, Emaze тощо).

Досліджуючи різні емоції, учасники проекту розробляли питання та проводили анкетування. Також обговорювалося багато тем на форумах проекту та учасники залишали записи в "Щоденнику емоцій" проекту. Робота була цікавою та пізнавальною, оскільки діти працювали в групах, до складу яких входили учасники з різних країн. То ж, співробітництво між партнерами проекту - це запорука успіху. Діти навчилися чути інших, поважати думку інших та допомагати іншим.

У кожного учасника є свій незабутній момент проекту, але майже всім найбільше запам'ятався день, коли всі в ролі мімів вийшли на центральну вулицю міста та дарували гарний настрій людям. Це було незабутньо! (REGALAMOS ALEGRÍA).

Проект вийшов на завершальну пряму. Озираючись назад можна побачити величезну роботу, проведену учасниками проекту: аналіз літературних творів, пошуки нової інформації, дослідження того, які емоції визиває та чи інша музика, твори живопису тощо. Але найголовніше те, що діти навчилися більше стримувати та контролювати свої негативні емоції та зрозуміли наскільки важливими є добро, радість, любов, співчуття, повага тощо.

Сподіваємося, що в наступноу році на нас чекає не менш цікава робота над новим проектом.