Поїхати в США?  Легко!

В епоху глобалізації одним із найважливіших завдань сучасної української школи є пошук іноземного партнера в галузі шкільної освіти. Міжнародна співпраця, участь у програмах та проектах – один із пріоритетних напрямків роботи НВК «ЗНЗ І – ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована  школа».

Одним із спрямувань міжнародної співпраці є участь учнів закладу в програмі майбутніх лідерів (FLEX). Це програма культурного обміну

Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма надає можливість українським учням навчатися в американській школі і жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

Майбутні лідери  9-х та 10-х класів мали змогу долучитися до  першого  туру тестування ,яке відбулося 10 вересня 2016 року  в м. Кропивницькому. У ньому взяли участь учні 10 – А класу Величко Анна, Полівода Дар’я, Мороз Северина, та учні 9 – А класу Вацюк Данило,Волошко Ілля, Левчук Максим, Чірков Данило, Агеєва Зарина, Щербина Катерина, Петля Денис та Криндач Анастасія. До другого туру тестування , що пройшов 11 вересня, долучилися  Величко Анна, Полівода Дар’я (10 – А), Волошко Ілля, Левчук Максим, Петля Денис та Щербина Катерина (9-А), які з нетерпінням чекають третього етапу програми обміну «FLEX».