СЕКЦІЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Окрім секції іспанської мови у 2016-2017 н. р. на базі НВК «ЗНЗ I-III ступенів № 9 – спеціалізована школа», після тривалої перерви, також відновлює свою роботу секція англійської мови під керівництвом Трищука М. В. До секції приєдналися 10 учнів (членів-слухачів) нашого закладу, тому всі учасники були в очікуванні клопіткої та наполегливої

праці в «своїх рідних стінах». Але спочатку виїзд… І вже в суботу, 17 вересня, в м. Кропивницькому, відбулася настановча конференція МАНУМ України в Кіровоградській області, на якій були окреслені основні цілі та завдання малої академії наук. Надзвичайно цікавою для учнів була робота безпосередньо в секціях, де вони мали змогу обрати тему своєї майбутньої наукової роботи або запропонувати власну, тісніше познайомитися один з одним та з науковим керівником секції в Кіровоградській області.

Після поїздки до м. Кропивницького всі втомилися, але залишилися задоволеними. А нам залишається лише побажати нашим учням творчої наснаги та глибоких досліджень і, звичайно ж, приєднатися до побажань слухачам секції іспанської мови!!!