Міжнародна відео конференція в рамках освітньої програми Generation Global

Цей день безумовно незабутній як для учнів 9-А класу, так і для вчителів англійської мови, які працюють з дітьми.

Вперше наші вихованці стали учасниками міжнародної відео конференції в рамках освітньої програми Generation Global.

Вчителі англійської мови Волошко Р.С., Міщенко О.В. та Харченко Т.Г. достойно підготували учнів до такої непересічної події.

 

З 8 ранку за Київським часом за допомогою сучасних технологій зустрілись учнівські колективи не лише чотирьох шкіл, а чотирьох різних країн та фактично трьох релігій.

Представники з далеких Філіпін - Xavier University - Ateneo de Cagayan Junior High School (де більшість сповідують католицизм), для яких дана конференція відбулась на 5 годин пізніше, ніж у нас.

Присутні також були дві країни з найбільшими в світі мусульманськими спільнотами:

Індонезійські партнери з Джакарти – школа SMP  Islam  Al Azhar та пакистанські школярі з навчального закладу Happy Homes High School Kotri.

Тема цієї зустрічі обрана не випадково – Багатство, Доброчинність та Бідність (Wealth, Charity and Poverty).

Напевне, що багатьма мовами світу ці питання можна обговорювати годинами, та найдивніше – погляди скоріше всього будуть співпадати. Саме це сталось і цього ранку.

Учасники ділились власними думками. Підкреслимо: кожен своїми, власними, а не загальноприйнятими усім суспільством в цілому. Цікавились також один у одного і традиціями та звичаями, що стосувались питання конференції.

Для наших дев’ятикласників це була така собі прем’єра, тому відчувалась певна напруга, тривожність. Але поступово напруження зникало, висловлювати свою точку зору виявляло бажання все більше і більше учнів.

Наприкінці у багатьох дітей виникало одне питання: а коли буде наступна конференція?

Чекаємо наступних!