Науково-практичний семінар учителів фізичної культури

19 жовтня 2016 року в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» відбувся міський науково-практичний семінар учителів фізичної культури на тему: «Мотиваційна складова уроку—запорука поставленої мети».

Метою семінару було розкриття ролі фізичної культури в житті людини, спонукання учнів до заняття фізичними вправами, загартовуванню організму в повсякденному житті.

 

Керівник навчального закладу ознайомила учасників семінару з особливостями функціонування навчального закладу, детально проаналізовала  роботу із спортивного напрямку, досягнення учителів та їхніх учнів за останні роки та наголосила  на тому, що фізична культура і спорт посідають особливе місце у житті закладу.

 В теоретичній частині, голова міського методичного обєднання вчителів фізичної культури Тарасенко Т.М. розкрила тему семінару. Звернули увагу на вимоги безпеки під час проведення занять фізичною культурою і спортом, на зайнятість всіх учнів різних спортивних груп на уроці фізичної культури, щільність уроку.

 В практичній частині учителі відвідали відкриті  уроки  в 2-му, 5-му та 8-му класах.

Кожний учасник семінару мав змогу поспілкуватись з однодумцями, активно обговорити форми і методи організації уроків фізичного виховання.