eTwinning Plus в Україні 2016 (Підсумки року)

25 листопада 2016 року директор закладу Малишева Тетяна Анатоліївна та учитель іспанської мови Балуба Олена Анатоліївна взяли участь у щорічній Національній конференції eTwinning Plus в Україні 2016 (Підсумки року) у м. Київ. 

Конференцію розпочав керівник програми eTwinning Plus в Україні Сергій Теплов. Окрім привітань та теплих слів в адресу учасників програми спікер говорив про останні світові тенденції в сфері освіти. Приємно було

почути багато привітань від Коваленко Оксани Ярославівни, головного спеціаліста департаменту загальної та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Малишева Т.А. та Балуба О.А. прийняли участь у воркшопах на тему: “eTwinning School” (спікер Наталія Наявка, вчитель-амбассадор Новороздільської спеціалізованої ЗОШ №4 Львівської області) та “eTwinning як інструмент для створення позитивного іміджу” (спікер Олександра Цикура, спеціаліст з контенту eTwinning Plus в Україні, розробник тренінгів для підлітків). 

Протягом 2015-2016 навчального року в Україні біло створено 1200 проектів і лише 82 з них отримали Європейську відзнаку.

Великим досягненням наших учнів є те, що за результатами 2016 року два проекта “A través del espejo” та  “Origami” отримали Європейську відзнаку, а керівник проекту Олена Анатоліївна нагороджена дипломом та цінним подарунком.

Вітаємо учнів та педагога з отриманою нагородою. Бажаємо їм успіхів, творчості, нових нагород, хороших партнерів по проектах та більше позитивних емоцій. Ви молодці!!!