Закриття року англійської мови в Україні

Міністерством освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні з 12 по 18 грудня 2016 року проголошено Всеукраїнський «Тиждень англійської мови». Сьогодні, 14 грудня , наш навчальний заклад провів низку заходів до офіційного  закриття Року англійської мови метою проведення яких є удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності,

естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. 

Зранку учні закладу намагались якомога більше спілкуватись англійською, вітали вчителів та один одного. Серед учнів 6-9 класів було проведено конкурс тематичних стіннівок.  На перерві лунала радіопередача про важливість вивчення  англійської мови, яку підготувала учениця 8-А класу  Носова Дар’я разом з вчителем англійської мови Самойленко Д. В. Вже традиційним став  пілігрімаж. Учні 9-А класу під керівництвом вчителя англійської мови Волошка Р.С.  розповідали цікаві факти з життя відомого на весь світ англійського поета та драматурга Вільяма Шекспіра. Оригінальні загадки у вигляді драматизації уривків з творів митця не залишили байдужим ані учнів, ані вчителів. Для старших школярів ця вистава була прекрасною можливістю повторити вже вивчений матеріал, а молодші школярі із вдячністю сприйняли нові для них знання від доросліших товаришів.

Іншомовна  атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів. Дякуємо учням за активну участь у проведенні заходів!