Права людини

Кожна людина має свої обов’язки та права. Напевно, найгловнішим та найважливішим для кожного із нас є право на вільне, незалежне життя. на те, щоб виражати свою думку вільно, без остраху. Та чи завжди це дійсно так? Чи не порушуються права людини у нашому повсякденному житті? До яких наслідків призводить діяльність екстремістських організацій?

Ці питання лягли в основу обговорень чергових відео конференцій за програмою міжнародної програми Generation Global. 2 грудня учні 8-Б

класу провели віртуальну зустріч зі своїми ровесниками з Йорданії, з якими обговорили тему Civil Rights. До слова, протягом чотирьох попередніх тижнів учні були активними учасниками блогу Ways of Expression на платформі Generation Global. Вони обмінювалися інформацією про себе, свої уподобання, власні проблеми зі школярами із Сан Дієго, США.

Набагато серйознішу проблему Hate Speech дослідили 9 грудня учні 11-А класу разом зі студентами із Філіппін. Спеціальним гостем цієї конференції була Елізабет Гоуінг, автор багатьох книг, співзасновник благодійної організації у Косово. Протягом конференції обговорювалися проблеми расової дискримінації, гендерної рівності та право кожного на самовираження.