Золота нагорода від Generation Global 

Майже рік наш заклад співпрацює з міжнародною програмою Generation Global за підтримки фонду Тоні Блера. Основним завданням своєї роботи Generation Global вважає виховання нового покоління, сповненого любові до своєї країни та готового до співпраці  з міжнародною спільнотою. Навчання учнів у ході програми націлене на розвиток критичного мислення та комунікативних навичок, які надають їм змогу робити висновки, бачити проблему та шукати шляхи її вирішення. Така

серйозна мета досягається шляхом спеціально розроблених циклів уроків за окремими темами, міжнародних відео конференцій та роботи у тематичних блогах.

            Високо оцінили роботу наших учнів у цьому міжнародному проекті керівники та регіональні менеджери програми. За підсумками 2016 року наш заклад отримав найвищу Золоту Нагороду. Якщо говорити мовою цифр, за цією нагородою стоять 18 проведених міжнародних відео конференцій, робота у двох блогах та участь у Snap Chat Story Day. Партнерами наших учнів були школи із 10 різних країн світу: Палестини, Індонезії, Пакістану, Італії, Індії, Північної Ірландії, Філіпін, Йорданії, США та України. 105 учнів школи брали участь у заходах проекту.

Але на цьому робота закладу за програмою Generation Global не закінчується. Попереду нові завдання, нові досягнення.